Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy lány, akit nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit nem tudok lerázni. Tetszem neki és nyomul, pedig én meleg vagyok. Hogyan tudnám elérni, hogy békén hagyjon, anélkül hogy elmondanám neki, hogy meleg vagyok? 25f

Figyelt kérdés

2020. aug. 15. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Mondd hogy neked nem tetszik, vagy hogy másba vagy szerelmes
2020. aug. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán megmondod neki, hogy,, tudom hogy bejövök neked, de ne haragudj nekem nem vagy az esetem." ennyi.
2020. aug. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek ezt nem próbáltam már? :D De nem hagy békén...
2020. aug. 15. 08:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor letiltod mindnehol. Nehogy már ne tudd lerázni.


Esetleg egy kicsit meg is alázhatod, hogy ennyi önérzeted sincs hogy ne alázd magad ezzel amit csinálsz, majd tiltod...

2020. aug. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg mindent próbáltál és letiltottad de így is zaklat, találj ki valami betegséget, mondjuk mondd hogy nemi herpeszed van, vagy gőzöm sincs
2020. aug. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen közöld vele hogy egy ilyen önérzet nélküli gyenge nővel a büdös életbe sem jönnél össze, főleg hogy képtelen felfogni amit mondanak neki. Na meg hogyha még egyszer kapcsolatba akar veked kerülni, akkor mész a rendőrségre. De nem hiszem, hogyha letiltod akkor bárhogyan is tudna neked írogatni.
2020. aug. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem netes ismeretségről van szó. Ismerjük egymást személyesen. Egy buliban találkoztunk, nővérem barátnőjének a barátnője...
2020. aug. 15. 08:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz a nővéred barátnőjének, hogy közölje vele, a továbbiakban ne égesse magát feleslegesen.
2020. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan egyszerű lenne, akkor átvállalnám... :)
2020. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul kb 0 kapcsolatban állsz a csajszival, de amikor mégis adódik egy pont amikor találkoztok, akkor nyomul. Nincs más dolgod mint szólni a barátnőjének, hogy leállíthatná a csajszit mert rohadtul nem érdekel téged. Vagy beégeted közös találkozás alkalmával és mindenki előtt közlöd vele hogy nem akarsz tőle semmit és álljon le.


Ettől függetlenül a neten érdemes lenne letiltanod.

2020. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!