Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy csak úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak úgy egyik pillanatról a másikra le vagyok tiltva?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már egy jó ideje érdekel fiúval a szex. Én kis naiv arra gondoltam, hogy Romeon ez nem okozhat gondot, hiszen csak szex. Mégis úgy alakul folyamatosan, hogy úgy néz ki minden okés, már ott tartunk, hogy fix időt is megbeszélünk, esetleg nem csak 1 alkalmat....aztán mindenféle jel nélkül le vagyok tiltva🤷‍♂️.
2020. aug. 15. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Az az oldal egy hulladék. Mármint nem az oldal maga (bár lassan már az is), hanem az ottani közösség. Perverz érzelmi nyomorékok tárháza, ahol két csoport van: az egyik, akinek a szex olyan, mint másnak a levegővétel: mindegy, kinél, csak azonnal, és gépiesen. A másik meg az a csoport, akik csak maszturbálni járnak oda. Elkalandoznak a gondolattal, hogy de jó lenne dugni, aztán elmúlik a kanosság, és megy a tiltás.
2020. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy?
2020. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mindenképp számoltam vele, hogy nem lesz mindenki normális, de, hogy mind egyforma😂😂.


A kor kimaradt..21 éves vagyok.

2020. aug. 15. 23:56
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
A grindren és a tinderen talán több esélyed lehet.
2020. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Grindren is próbálkoztam már, ott sem jött össze :(. A Tinder meg olyan idegen nekem, de azért köszönöm a válaszod :).
2020. aug. 16. 00:19
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Hogy nézel ki?

Merre laksz?

És melyik szerepet próbálnád ki?

2020. aug. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elég sok a paraszt. Valószínűleg olyanokat fogtál ki, akik csak képcserére hajtottak és a gép előtt ülve kiverték erre. Ilyenkor mondom azt hogy ha az elején tisztázza hogy csak ezt akar, még benne is lennék, mert szerintem fontos a gerincesség.


26F

2020. aug. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy még nem fogadta el magát. Mikor önkielégít és elélvez undorodik az egésztől és már nincs kedve hozzá. Ezért lehet a tiltás.
2020. aug. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)!

#7 lehet benne valami.

#8 de akkor csak ilyet fogok ki?😂😂 csak a héten 3x fordult elő🤷‍♂️

2020. aug. 16. 10:06
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lassan majdnem mindenki kamus már. Nagyon ritka aki marad és komolyan is gondolja a dolgokat én már töröltem magamat az összes helyről és lesz@rom az egészet. Nem ér annyi időt, amit elpazarlok hiába a sok hülyére.
2020. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!