Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Grindr! Mire jók a tribe-ok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Grindr! Mire jók a tribe-ok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Mi az a tribe?

Ne haragudj, én viszonylag kevés ideig grindreztem, mert kb ez volt a leghasznavehetetlenebb app, amit próbáltam meleg párkeresés céljából. Csak olyan írt, aki nem tetszett (az is csak azért, hogy lehet szex vagy nem), és aki nekem tetszett, és írtam neki, az soha nem írt vissza. :DD Hulladék. Még mindig Tinder a legnormálisabb párkereső én szerintem.

2020. aug. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 -remete- ***** válasza:
98%

Szerintem mindenütt ugyanazok a profilok vannak

") szal a hulladékok és jó pasik mindenütt ott vannak.

2020. aug. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Egy másik kérdés alatt kifejtettem bővebben is erről a véleményemet, de belemegyek mégegyszer: attól hogy sokan használnak többféle társkeresőt is, az appok között van különbség. Grindr és Romeo az, ahol kép nélkül is betalálnak, írogatnak, akárki, vannak kamusok, vannak idióták, vannak akik csak 1-2 bájcsevelyt akarnak, vagy gyors masztit valaki fotójára. Tinder valamivel komolyabb, tény hogy ott is sokan csak szexet keresnek, de már azzal, hogy kiszűröd azokat, akik neked tetszenek, mérföldkövekkel jobb társkereső, mint a többi. Csak a feltöltött fotókat is figyelembe veheted, Tinderen mindenki törekszik modell szintű képeket kitenni, mert tudják, hogyha szar fotóval van fent, nem fogják jobbra húzni. A többin meg olyan finomvegyes, fej nélküli, kép nélküli összevisszaság, kamusok, trollok, kisgyerekek, kiéhezettek akik rögtön ugranának a farokba. Tisztelet a kivétel, ami nem sok akad.
2020. aug. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 -remete- ***** válasza:
63%
Tinder se különb... ma próbáltam ki. Baszki fizessek nem keveset hogy írni tudjak tiszta gagyi.
2020. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!