Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy célozzgassak egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy célozzgassak egy meleg fiúnak aki tetszik?

Figyelt kérdés
Én lany vagyok, de állítólag szeret a szexről beszélni.
2020. aug. 28. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem inkább engedd el. Ha meleg, nem fog akarni tőled semmit. Na meg aztán, fene gondolná hogy lányoknak is el kell mondani hogy a srácok nem trófeák, nem kezdünk ki egy meleg sráccal azért mert azt hisszük majd miattunk heteró lesz, mert nem.

Ha meleg, max a barátja lehetsz mert lány vagy, fogadd el.

18/L

2020. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha biszex akkor ugyanúgy mintha hetero lenne, felveszed a legbűbájosabb mosolyod és érzékelted vele hogy biz' neked nagyon bejönne. Nem kell akadémiai doktori a flörtöléshez. Ha viszont teljesen meleg akkor meg tökmindegy, pucéron táncolhatsz előtte dugj meg azonnal-t énekelve akkor sem fog rádmozdulni.
2020. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagy, akkor csak beszélgetni szeretnél vele?

Nyugodtan szólicsd meg.

Ha többet szeretnél, nem értem minek, hisz meleg.

2020. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Ne célozgass, hanem mondjad meg neki.
2020. szept. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!