Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már olyan, hogy rosszabbu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy rosszabbul nézett ki élőben mint a képen az alkalmi partnered?

Figyelt kérdés

pl átmennél orálra, de élőben nem szimpi. Vagy levágta a szakállát azóta, esetleg más frizura stb.


Ilyenkor mi van?



2020. aug. 31. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Volt persze. Full kínos ilyenkor lelépni de ez van. Nyomós okkal távozol jó fej vagy közben azért stb.


Ezért kell viberen/whatsappon akkor keszult szelfit kerni.

2020. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Volt igen

29éves hejett 39éves volt ami nem zavart volna mert jól nézett ki, de hazudott így léptem. Meg is mondtam-mindenféle szar embernek mondott utána hogy én hogy nézek ki mit gondolok magamról, de ez nem érdekel hazugokkal nem állok szóba.

2020. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha bejött nem értem miért hagytad ott. Teszem hozzá osztálytalim volt. Én is 29 vok. A többség vagy 40-nek nézett ki... Durva mennyire le van amortizálva a többség. Na de mindenkinek van ilyen. Nekme sok olyan volt hogy élőben jobb volt. Rám is sokan mondták, hogy élőben jobb vagyok.mondjuk én tudatosan rossz képet küldök. Így nem lehet csalódás. :D
2020. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
A 90% rosszabbul néz ki élőben mint a képen, mert a legelőnyösebb képet töltik fel. Sőt a fele még attól sem riad vissza, hogy évekkel korábbi képet küldjön, vagy éppen kicsit photshopolja. Ez van, élőben kb. egy kategóriával gyengébbre számíts mint amit a kép alapján elképzelsz.
2020. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Volt. Nem értem miért küldik magukról a legelőnyösebb képeket, hisz sokszor nem tükrözi a valóságot. Nyilván nem a legrosszabb képet kell küldeni, de akkor is. Hazuggal én sem kezdenék semmit, ha korban hazudik akkor sem. A ps is hazugság, a szépítő mód is. Én teljesen átlagos nem szépített képet küldök magamról és élőben többször mondták már, hogy szebb vagyok. Az meg ciki, ha neked kell visszautasítani a másikat, mert annyira nem hasonlít rá az, akit képen küldött.
2020. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És hogy utasítod vissza?

Mit mondasz ilyenkor?

2020. aug. 31. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Azt mondom, hogy ne haragudj, de nem fog működni. Ebből értenie kell.
2020. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Bepróbálkozom, elkezdjük, hátha mégis meglesz a kémia. Ha nem, lelépek
2020. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!