Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha nehezen megy az anál mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nehezen megy az anál mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Pszichés okokból nem igazán tudok beengedni senkit hátul.

Pedig uni vagyok.


Eddig max 1-2 fiú volt, akinél eltudok úgy lazulni.


Érdemes lenne dildóval gyakorolni többet, vagy ink pszichológus?



2020. aug. 31. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Váltani kell orálra.
2020. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Inkább azzal az 1-2fiúval kéne foglalkoznod.
2020. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Én próbáltam de egy pont után fáj és amúgy se ad semmi pluszt. Vmit tuti elrontok. Pedig AKAROM!
2020. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az orál nem elégít ki eléggé.


Az az 1-2 fiú nem megoldható sajnos.

2020. aug. 31. 21:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pszhiés oka is előfordulhat,hogy nagyon rá stresszelsz,hogy milyen lehet nem fog e fájni élvezni fogod e nem tudsz ellazulni! stb
2020. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagy pl nagyon nehezen bízok meg emberekben...
2020. aug. 31. 23:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is előfordulhat ép ezért nem tudod elengedni magad kellő képpen
2020. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gyanakszom.


Megoldási javaslat?

2020. aug. 31. 23:40
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hogy egy kicsit több időt kell hagynod magadnak, hogy jobban megismerd a partnered az anál elött olyan partnert kellene keresned aki türelmesebb megértő megérti a problémádat, hogy kicsit nehezebben oldódsz fel beszélgessetek esetleg orálozzatok addig még ha ez nem elégít ki eléggé lehet hogy be kell ezzel érned egy kicsit de ha ki ismered és megbízó benne már lehet könnyebben fog menni a dolog
2020. aug. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
58%

Kicsit későn válaszolok, de remélem tudok segíteni.

A gyakorlatiasabb oldalról: nagyon nagyon sok síkosító :D az nyilván segít, hogy könnyebben menjenek a dolgok. Lehet próbálkoznotok kellene először 1-2 ujjal, vagy akár eszközöket is bevethettek, ahogy te is írtad pl dildót (csak itt is fontos a fokozatosság, elöször kisebbel próbáld)

Másrészt lehet, hogy téged nem passzívnak teremtettek, és anatómiailag nem vagy rá alkalmas, hogy annyira ellazulj hogy élvezd is, hallottam nár ilyenről. Ilyen esetben nem szabad erőltetni, mert abból még baj is lehet sajnos.

Ha mégis próbálkoznál, akkor esetleg igyatok meg előtte egy-két pohár bort, ami kicsit ellazít, és legyen sok-sok előjáték, nagyon lassan csináljátok. Az aktívnak ezt meg kell értenie, mert akkor jó a szex ha mindketten ugyanannyira élvezitek.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert, és minden jót! :)

2021. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!