Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pszichológus mennyire segíthet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológus mennyire segíthet a problémáimon? Elegendő-e egy alkalom.

Figyelt kérdés
Normális hozzászólásokat várok, kérem ezt mindenki tartsa tiszteletben.

2020. szept. 3. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt fogja mondani hogy fogadd eo magad

Egyebkent meg mindenki csak sajat magan tud segiteni

2020. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tud, ha te is akarod hogy segítsen. Nem elegendő egy alkalom
2020. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

3-4 alkalom csak a bemutatkozásról fog szólni

Utána jön a #kezelés#

Nálam meditálás, alfába menni.... Volt a terápia az én problémára állítólag profi volt én hagytam a..... Ba az egészet.

Egy független jó baráttal megbeszélni a problémákat sokkal többet ér.

2020. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as, köszön a választ. Én is így gondolom, csak nincs ennyire jó barát.
2020. szept. 3. 22:19
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudjuk mi a problémád... "kigyógyítani" senki sem fog (mivel nem betegség és mélyen kondicionálódott vágyak már nem módosíthatóak), de magad elfogadni, hogy jobban érezd magad igen.

Egy alkalom semmire sem elég! Egy terápia ritkán mutat eredményt pár kezelés után, 8-10 konzultáció után kezdenek látszódni az első eredmények (attól is függ mennyire akut a probléma, van olyan pl. gyászfeldolgozás, ahol már pár alkalom is segíteni tud).

2020. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Mi a bajod? Mert ha a melegség akkor abból kigyogyitani nem fog tudni, jobb az beletorodsz
2020. szept. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy nagyon jó barátra szavazok inkább. Tavaly voltam pszichiáternél, de előbb elnyerte egy teljesen idegen srác a bizalmamat, mint ő. Keress valakit, aki meghallgat és elmondja a véleményét és akár tanácsot ad. De a legtöbb esetben tényleg magadnak kell megoldanod a problémákat, elfogadni az adott helyzetet, változtatni a hozzáállásodon. Nem tudom, mi a konkrét dolog, amin segíteni kellene, így csak általánosságokat tudok írni.
2020. szept. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sanyó9999 ***** válasza:
Fiatalon én is pszichiáterhez fordultam,bízva abba,hogy heteró leszek.A Második alkalommal megdugott,pedig nem voltam,és ma sem vagyok egy feminin alkat.Így rájöttem,hogy csak rajtam múlik minden.
2020. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha megnyílsz neki akkor segít de amúgy csak idővel elkell fogadnod magadat
2020. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!