Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Fókuszcsoportos srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Fókuszcsoportos srácok melegek? (youtuberek)

Figyelt kérdés

Ők azt mondják heterok, az új videójukban amin Zsolti és Budaházi Edda videójára reagál.

Kommentben viszont Zsolti így reagál: Mindig azt mondom, mi melegek tartsunk össze! Köszi srácok 💜💙💚💛🧡❤

De volt már, hogy Pottyondi Edina is azt mondta, hogy cuki meleg srácok.

Most akkor mi az igaz?



2020. szept. 4. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem melegek,

irónia volt a videóban,

a zsolti az meleg,de ő nem fókuszcsoport

2020. szept. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A srácnak aki a videókat csinálja párja van, és gyermeke is, valószínűtlennek gondolnám hogy meleg. Teki sem gondolnám hogy meleg lenne, Mesiről már nem igazán tudnám eldönteni :D A 6lépés csatornán többen is szoktak szerepelni, nem tudom.
2020. szept. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Attól hogy valakinek van családja semmit nem jelent

Mi kis falunkban nem 1 melegnek van felesége, azt hogy menyire boldog más kérdés

2020. szept. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyaltalan nem meleg a srac. En birom a videoit. Es nem csak azert nem meleg, mert van parja es gyereke. Amugy meg Pottyondi Edina nagyon szeret ironizalni, sokminden poen amit mond, nehez kiszurni azokat a mondatokat amiknek sulya van. De pont az, hogy kedves meleg sracok a fokuszcsoportosok, az poen. Kedvesen oltjak egymast. En ertekelem az ilyeneket. Senki nem veszi komolyan magat es intelligens humorral csipkelodnek.
2020. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Zsolti az homi a Ádám meg Teki nem. :) Pottyondi Ede meg ismeri is Ádámot mert Puzsér Robi aki Edina párja jóban van Ádammal meg úgy az egesz 6 lépéses arcokkal.
2020. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Edina párja nem a Laci? A LACIM 😅
2020. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

6-os: Nem csak vele cukkolják :)

[link]

2020. szept. 4. 13:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok, Tudom hogy csak cukkoljak 😉 szerintem vicces amugy amit csinal 🙂
2020. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Nos nem tudtam, hogy kik ők, nekem feldobta a youtube a Budaházis videót. Arról a srácról tudok nyilatkozni benyomás alapján. Én észrevettem ilyen "gyanús" gesztikulációkat már a videó elején mondom ezt melegként. És ilyenkor még be sem védte a melegeket csak később. Persze poénkodik ironizál a melegséggel többször is a videóban, de kizártnak tartanám, hogy meleg, de biszex lehet véleményem szerint.
2020. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!