Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív vagy uni lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív vagy uni lehetek?

Figyelt kérdés

Eddig uninak gondoltam magamat, viszont kipróbáltam párszor a passzív szerepet egy dildóval, és jónak jó volt, viszont úgy érzem le tudnám élni nélküle az életemet. Az mindenféleképpen érdekelt, hogy milyen az, ha valaki/valami mozog bennem, és rendesen el is élveztem (közben maszturbáltam) viszont nem érzem, hogy enélkül bármilyen hiányom lenne.

Ha lenne párom, akkor megengedném, hogy belém dugja, de önmagában az análtól nem tudok elélvezni.


máj. 15. 15:50
 1/8 NNNándi ***** válasza:
100%
Dildótól én se de igazitól igen. És az sokkal jobb is.
máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy a passzív szerep nélkül lennék képes élni
máj. 15. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Éld úgy a szexuális életed, ahogy neked a legjobb és ahogy a legjobban élvezed. Mindegy, hogy ezt uniként vagy aktívként teszed.
máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha lánynak teszed be, még normális is lehetsz...
máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Köszi, nem.. de te ígéretesnek tűnsz :)
máj. 15. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van akinél attól függ hogy aktív vagy paszív hogy milyen a párja a, nem kell magad beskatujázni.
máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Azért próbáld ki mindkét oldalt húsvér emberrel is, ne a dildó alapján ítéld meg.
máj. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Beluccihoz hasonlóan látom: a vágy nem ugyanaz élő pasival, mint dildóval, habár én csak fantáziálok erről, mert sajnos még senki nem dugott engem seggbe. Vékonyabb farkat szereték magamba engedni.


Csodálatos érzés lehet, ha egy pasi megkívánja a testem és odaadhatom neki a lukamat, és belém élvezne. Bár csak gumiban engedném. Ez jóval több volna, mint egy tárgy, ami belémhatol.


Amikor feldugok magamnak valamit, semmi pluszt nem ad. A vágyam viszont megvan arra, hogy hús-vér férfi, valódi fasszal megdugjon engem. Érezni, hogy örömet okozok neki a testemmel. Az is lehet, hogy nem csak lelkileg tüzelne fel engem, hanem testileg is.


Kérdező, tedd, ami jól esik, persze tartsd tiszteletben a másik ember határait. Felesleges a kategorizálgatás. Persze nagyjából irányadóként jó. Én azt szoktam mondani, kb uni/passzív vagyok. De amúgy ez csak egy körülbelüli megközelítés, hogy valami képet adjak a vágyaimról a lehetséges partnereknek. Mindig attól függ, kivel mire vágyom.

máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!