Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nállatok sokan fogadták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nállatok sokan fogadták rosszul, hogy melegek, biszexek vagytok? (Akik kb az elmúlt években coming outoltak)

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy manapság az emberek hogyan fogadják.

Félre értés ne essék, én már előbújtam. Majdnem mindenki tudja, aki számít. Ezalatt a családomat és a barátaimat értem. Egyedül akik fontosak számomra, és nem tudják, azok a távoli rokonok, de nem hiszem, hogy ott nem fogadnák el, ők csak azért nem tudják, mert évek óta nem találkoztunk, ugyanis ők nem magyarországon élnek. Szerencsére egy barátom, családtagom sem fordult el tőlem egy pillanatra sem emiatt, sőt, igazából többen vagyunk, mint gondoltam.

Kíváncsi lennék a ti tapasztalaitokra, hogyan éltétek meg ezt a korszakot? Ha emiatt elfordultak tőletek, akkor aránylag sokan, vagy kevesen?

Azt még kihagytam, hogy rólam a szüleim kivételével a fiatalabb korosztály tudja.


2020. szept. 4. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen coming outoltam amikor első komoly kapcsolatom volt egy transz sráccal.

Szüleim jól fogadták, a család többi részével nem szeretném megosztani.barátaim, osztályom az első pillanattól kezdve tisztában volt vele.

19/l/bi

2020. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!