Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek nem lett nehezebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lett nehezebb randizni most, mint az elmúlt években?

Figyelt kérdés

Régebben is fent voltam grindr-en, romeón, sokan írtak rám, de azért sikerült találkozni is valakivel. Volt egy hosszabb szünet, mert szakdogát írtam, meg sokat dolgoztam ezért minden profilomat töröltem, és most volt időm arra, hogy csináljak újra. Meglepődve tapasztalom azt, hogy "semmi sem olyan, mint régen", bár sokan írnak rám, de egyszerűen teljesen más emberek, alig vannak olyanok akikkel tényleg találkoznék, nehéz velük beszélgetni, pedig nem változtam sokat, maradtam uolyan szerintem, sőt nekem inkább az idősebb srácok jönnek be, de szexi daddy típusú srácok is alig akadnak már.


Igazából azt tapasztalom, hogy nagyon könnyen felcserélhető az ember, és ha vmi nem jön össze egyszer, akkor az többet sem fog, mert úgy vannak vele az emberek, hogy úgyis van másik, ezért mindenki hamar megy a levesbe.


Ti hogy látjátok ezt a problémát?



2018. okt. 21. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
#1 Tehát heteroknak nincsenek problémái? Jó tudni
2018. okt. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Akik a sok heteró pasas csak viccbő' jön ide síránkozni?
2018. okt. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Akkor*
2018. okt. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
maradjunk a témánál!
2018. okt. 22. 00:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen ,,új'' dolognak számított az online ismerkedés, mindneki lelkesebb volt iránta, sokkal komolyabban vette, ha már lehetősége volt, akkor írt kb bárkinek.


Ma: az online ismerkedés még nem lerágott csont, viszont jól ismert, elszaporodott azoknak a száma, akik nem törlik le magukat amikor te pl szakdolgozatot írtál vagy ha sok munkájuk van, ergó akkor is ismerkednek ha amúgy nem nagyon érnek rá, az sem ritka, hogy nem írnak vissza, persze az ok az is lehet, hogy nem érdekled őket, de vannak bőven elfoglalt emberek is


De vannak olyan elfoglalt emberek is akik annyi emberrel ismerkednek, hogy emiatt elfoglaltak, főleg akik könnyen találkozóra hívnak, még szerencsésnek éreznéd amgad, hogy na végre valaki elhívott találkozóra ..2 nap múlva.. Állítólag ma este van már programja vagy dolgozik vagy ki tudja, de azt ki tudja, hogy nem hazudik ezzel kapcsolatban? Mivel azt ő is tudja, hogy furcsa lenne azt a választ adni, hogy bocsi de ma meg holnap már van találkozóm egy másik sráccal.. Könyvet tudnék írni, de ez a lényege annak a jelenségnek ami miatt kicsit - jogosan - kiakadtál.


Ne várj sokat az ismerkedéstől, ne vedd komolyan, különben fájni fog, és leakarod magad törölni az első adandó alkalommal. Ellenben ha nem veszed komolyan még simán alakulhat több is, amikor eljön majd az a bizonyos személy és a bizonyos pillanat, tudni fogod, hogy itt az ideje ,,kiszállni''. sok sikert!

2018. okt. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom, a heterók esetében is kb. esélytelen vagy legalábbis kevés csekéllyel ecsegtető a netes ismerkedés. :D
2018. okt. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!