Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok? Szamotokra vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oldrockboy kérdése:

Aktívok? Szamotokra vonzó egy férfias rocker kiről nem sejthető,de passzív?

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Drága szive

Még találkozni se mersz senkivel, minek erőlteted.

2020. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Van közismert ember böven, akiröl nem is gondolná az ember hogy a saját neméhez vonzódik.


Nálam a szimpátia számít. Ha meg még ágyba is vinne, miért ne ?

Viszont nem a híres emberrel szexelnék, hanem egy szimpatikussal.


A jelenlegi barátomról semmt nem tudtam, amikor elöször ágyba bújtam vele.

Csak ott mesélte el, mert megkérdeztem töle, hogy mit dolgozik, hogy ö egy magasrangú illetö.

Olyan jót nevettem, mert ismét kérdeztem, hogy akkor ez most egy egyéjszakás kalaland lenne ?

Nem, azóta is együtt vagyunk.

2020. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az elsővel. Minek kérdezgeted, ha sose mersz találkozni senkivel sem? Semmi értelme. Annak végképp nincs, hogy mindig más néven vagy fent. Ez kb a 3. vagy a 4. nickneved lehet ezen az oldalon. Legalábbis én eddig csak ennyi néven találtalak meg.
2020. szept. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!