Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan homoszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan homoszexuális passzív pasi aki nem csak egy szexre vágyik hanem szereti az értékes bensőséges érzelmes együttléteket?

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Igen

Ezért vagyok kapcsolatban

2020. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Az a sejtésem, hogy kevés...

Leginkább a rómeós - grindr-ös világból kiindulva...

Nyilván van igény a szexuális együttlétekre, és az online felületek remek lehetőséget kínálnak gyors, minimális ismeretségen alapuló kalandok nyélbe ütésének. Ezt pedig nem is kevesen (néha jómagam is passzív részről, annak ellenére, hogy igényelném a fentebb írtakat is) kihasználjuk...


Passzív tagok esetén szerintem ez elég romboló. Ha ilyen "vágyak"-kal is regisztrál, de emellett nyilván vágyik a testi kontaktusra, sokszor csak ilyen partnereket talál, és ha elgyengül, hozzászokik ehhez, lemond a tartalmasabb dolgokról "jó ez nekem", "ez így működik"... stb. Kiveszik belőle az igény.


Találkoztam olyan passzívval, akit az sem érdekelt, hogy neki feláll-e, vagy elmegy-e aktus közben. Számára annyiból állt a szex, hogy az aktív partner kedvére használja és az neki már jó.


Nyilván erre a személyisége is magyarázatul szolgálhat, de simán eltudom képzelni, hogy ha valaki "csak ilyen" típusú kapcsolatokba bonyolódik, hozzászokik, és beéri annyival, az lesz számára a "normális"...


És ha egy aktív tényleg beleszeret, akkor nem kis időbe fog telni, mire megismerteti a partnerét ezzel, és "megtanítja" neki, hogy a szex lehet tartalmasabb is...

2020. szept. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
A mesében biztosan létezik ilyen....
2020. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
van
2020. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Van bizony, és ami a mai napig hihetetlen, hogy kölcsönös a barátommal a dolog!

Szoktam is mondani, hogy mi nem "dugunk" hanem szeretkezünk!

2020. szept. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze vagyok! De egy értékes beszélgetés meg tud rekedni ott, h a sok fajankónak csak a szex kell. Utána nekem semmi érdekem nincs az egészben, megkapja, amit akar aztán mehet...
2020. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyennel megtalálhatnánk egymást....azt hiszem, a legboldogabb napja lenne magányos életemnek....
2021. nov. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia!ebben teljesen egyetértünk👍
2021. nov. 19. 21:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak ilyenek:)
2022. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Adom
2023. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!