Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mitől függ, hogy egy passzívna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy egy passzívnak van e merevedése, vagy nincs?

Figyelt kérdés
Én heteró férfi vagyok, de alapvetően érdekel, hogy hogy működik a melegeknél a dolog, pusztán kiváncsiságból. Emiatt tudom, hogy van olyan passzív, akinek végig lankadt a pénisze, mikor dugják, és nem is élvez el. Másoknak pedig simán orgazmusa lesz attól, ahogy dugják, és nem is kell hozzáérjen a péniszéhez. Ezt nem teljesen értem, most akkor nem mindenkire hat egyformán az, hogyha izgatják az ánuszát? És ha valakinek nem áll fel, akkor mitől elégül ki?

2020. szept. 8. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Olvass vagy nezz utana egy kicsit a prosztata orgazmusnak es a prosztata masszazsnak es abbol el tudsz indulni illetve a rengetek idegvegzodes ami ott van igen erzekeny es erzeki. Probald meg ha valaki hozza er egy picit
2020. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Ömm... Egyes... Ez nem volt válasz egyik kérdésre sem..😮😅
2020. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő, meg hangulat, inger csomó tényező közrejátszik.

Nekem dugás közben nem áll a farkam mert az élvezet teljesen hátulra koncentrálódik, ejakulálni is lankadtan szoktam de ilyenkor az csak egy következménye az anális orgazmusnak.

De tudom hogy van akinek végig áll, olyan is aki közben veri, olyan is aki nem akarja hogy hozzányúljanak.

Nem tudom mi a magyarázat rá, de kíváncsi lennék én is.

2020. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem jó a párhuzam, de nekem erről az ugrott be, hogy egy heteró pasinak sem mindig egyformán betonkemény és merev a farka, miközben csajjal szexel, pedig ingerelve van a pénisze. Hol olyan merev, mint a cövek, hol meg olyan félkemény/félpuha (vagy éppen teljesen lankadt, pedig akarja a csávó a szexet). Sok oka van, hogy mitől merev vagy éppen lankadt valaki. Heteróknál és melegeknél egyaránt. Fizikai tényezők és lelki dolgok egyaránt.
2020. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem, de alapvetően egy férfinak a szexuális izgalom ott kezdődik, hogy merevedése van. Vagy ezekszerint ez nem mindenkinél így van?
2020. szept. 9. 06:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Érzelemtől,kortól.
2020. szept. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kívánok valakit, akkor merevedésem lesz. Pasi vagyok, így jelez a testem.
2020. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#5, Na pont itt válik ketté a dolog. Te azért kapcsolod a szexuális izgalmat a merevedéshez, mert heteróként a farkad/makkod ingerlésével (vagyis a tested külső ingerlésével) élvezel el. A prosztata ingerléséhez (belső ingerléshez) nem kell merevedése legyen a passzívnak, attól még ugyanolyan intenzíven érzi, hogy "belülről stimulálják", izgatják, merevedés nélkül is. Mert nem a farkának/makkjának ingerlése által, hanem a prosztata ingerlése által élvez el. És nem is teljesen egyforma érzés a kétféle orgazmus, a külső (farokból történő) orgazmus, valamint a belső, prosztata orgazmus. Érzésre is másabb egy picit. (Kb. olyan ez, mint a nőknél; náluk sem egyforma a csikló orgazmus (külső ingerek által, mint férfiaknál a makk) és a hüvelyi orgazmus (belső, nőknél a G-pont, férfiaknál a prosztata). Igazából akkor értenéd meg a különbséget, ha mindkét típusú orgazmust átélnéd, megtapasztalnád. :) Próbáld ki otthon valamivel vagy valakivel (akár az "asszonnyal", ha van), kísérletezgess. Idővel rá lehet érezni, ki lehet tapasztalni, hogy hogy kell jól csinálni. :) Nekem volt egy echte heteró haverom fősulin, barátnője volt évek óta. Kísérletezgetős típusúak voltak mindketten, bevállalósak. A csaj egyszer felvetette az ötletet, hogy mi lenne, ha eljátszadozna a sráccal ott alul, ujjal. A srác belement a játékba, megengedte a lánynak. A lány sokáig ingerelte a fiút kívülről, simogatta, ellazította stb, majd egyszer csak óvatosan megujjazta. És képzeld, a fiú pusztán ettől elélvezett. A kőheteró pasi. :) Másnap tök pánikba esve mesélte, hogy ő most komolyan elbizonytalanodott a saját (hetero)szexualitásában, mert ha neki a tegnapi ujjazás ennyire izgató és jó érzés volt, hogy mindenféle kézi rásegítés (értsd farokverés) nélkül totál elélvezett a prosztatája ingerlése által, úgy hogy magához sem nyúlt, akkor ő most ettől meleg lett, ha neki ez ennyire jó volt??? :) Mondtuk neki, hogy nyugi, ettől még heteró maradsz, csak felfedeztél valami újat, amitől a legtöbb heteró pasi elzárkózik. :)
2020. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8

Köszi a részletes választ. Kicsit új ez a dolog nekem, mert azt tudom, hogy a prosztataingerlés izgalmas, de hogy ettől lehet másfajta orgazmusod, mint amit mi megszoktunk... Ez érdekes.

2020. szept. 9. 17:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Kísérletezz, tapasztald meg, hogy milyen. ;)p
2020. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!