Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondolnak a homofób,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a homofób, rasszista emberek?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni hogy mi jár a fejében egy olyan deviáns alpári gondolkodású embernek mint pl budaházy edda. Mi váltja ki ezt a rettentő gyűlöletet olyan dolgok iránt amiről az ember nem tehet?

2020. szept. 12. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Vannak lehetőségek:


Pl. primitív neveltetés. Ezt hozza otthonról. A környezete valószínűleg szintén ilyen, bunkó, agresszív, gyűlölködő, a saját testi-lelki nyomorukat másokon levezető emberek szocializálták.


De lehet, hogy kellemetlen élményei voltak. Bántalmazták színes bőrűek, zaklatták melegek, ilyesmi. Ez traumát okozott nála, és így éli meg.


Talán van más oka is, de én erre a kettőre tudok gondolni.

2020. szept. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a nagybátyámból indulok ki: a saját kisebbségi komplexusát akarja azzal feloldani hogy mások felé helyezi magát.
2020. szept. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Ugyanaz mint annak a deviánsnak aki pl óvodában akarja, hogy " szoktassák " a gyerekeket, meg akik miatt minden filmbe dugni kell egy meleget, feketét, stb kisebbségit, hiába nem illik a helyzetbe, történetbe, ugyanaz mint akinek a fejéből kipattant, hogy úgy érik el a társadalom elfogadását, ha felvonulnak,,, szélsőségek, csak másik irányból, míg a normál emberek, és ebbe a melegek is beletartoznak, élik a napi életüket, míg van egy apró hangos rész mindkét oldalról, akik nem veszik észre amgukat, és maittuk megy az adok kapo,.
2020. szept. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

Én is homofób vagyok, de rasszista nem.


Azért utálom a melegeket, mert természetellenes amit csinálnak és egész egyszerűen betegek.

2020. szept. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

A homofobia gyökere valamilyen rejtett félelem.


1. Az illető homoszexuális, de ezt neveltetési közege miatt szégyelli, nem képes megbékélni helyzetével. Attól fél, hogy mások rájönnek titkára, ezért hogy a gyanú árnyékát elhessegesse, kiemelkedő, demonstrált gyűlölködésbe kezd látszólag indokolatlanul.

2. Az illető nem elég tájékozott, hiányos a felvilágosodása. Emiatt kialakul benne egy félelem, hogy a melegséget el fogja kapni, ha túl sokszor lát ezzel kapcsolatos dolgokat. Ebben az esetben is vonzódik az illető a saját neméhez (is), mert aki biztos a heteroszexualitásában, abban fel sem merül annak megváltozásának lehetősége.

3. Az illető a családi hagyományt követi a melegellenes megnyilvánulásaival, mert gyerekkorától úgy kondicionálódott, hogy ez a helyes magatartás, és meg is maradt ebben a primitív megfelelési kényszerben. Itt az említett családi hagyomány oka az apánál, nagyapánál, ill egyéb felmenőknél keresendő, aki(k)re az 1. és/vagy a 2. pont vonatkozik.

2020. szept. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Kisfalunkba az utálkozik a melegek ellen akiről tudom hogy biszexuális, és el nyomja magában.

Vagy meleg, de megnősült.

2020. szept. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Elmaradottság és félelem új dolgok megismerésétől
2020. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Én nem vagyok homofób, sosem volt bajom a melegekkel. Megvan a maguk világa és ezzel igazából nem ártanak senkinek.

A rasszizmus más kérdés, bár szerintem aki Magyarországon utálja a cigányokat az nem rasszista csak tapasztalt. Én laktam kb 10 évig olyan környezetben ahol 50% felett cigányok éltek. Itt minden ember rasszista lesz egy idő után. Nem a bőrszíne miatt utálom hanem mert 10-ből kilenc életében nem dolgozott az én adómból tartják el őt és a 13 állami gondozott gyerekét, az én befizetett pénzemből kap önkormányzati lakást és ezek után bedrogozva késsel fenyeget az utcán.

Becsukhatjuk a szemünket de a valóság az, hogy a többségük ilyen.

Ha ezért rasszistának számítok akkor az vagyok.

Megjegyzem: a kínaiakkal nincs semmi bajom pedig közülük is ismerek párat.

2020. szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%
4-es vagyok, nem tudom miért kell lepontozni ha kifejtem a véleményem.
2020. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

#4 Nem lehet természetellenes az ami az emberiség megjelenése óta jelen van a társadalomban és ami az állatvilágban is előfordul.

1990 óta meg hivatalosan nem betegség, tetszik vagy nem tetszik.

2020. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!