Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A passzívoknak nem megy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A passzívoknak nem megy tönkre a záróizmuk?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam rajta, és elég kellemetlen lenne, ha például hazafelé menet nagyon kellene wc-znem, de nem bírnám magamban tartani hazáig, mert előtte x idővel kitágítottam.

A kérdést nem provokálásból írom ki, tényleg érdekel, mert nem tudom hogyan működik.



máj. 17. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha vigyáznak rá, akkor nem. 😉😉
máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Normàlis "behatolásnál" semmi gond. Extrèmnèl is,max 1nap. Èn imádom a faustot. Utánna kb 1napig azèrt èrzem,hogy nek zár tökèletesen. De baleset nincs,mert az "akció"előtt mèlyen öblítek. Az után napig biztos nem jön semmi kifele.
máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az aktivom óvatos az elején és így rendben van minden. Csak mikor már kitágultam akkor vadul:)
máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
16 éve csinálom, volt olyan kapcsolatom hogy naponta.. de nég sose tapasztalatan ilyet
máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Ettől akarnak elijeszteni minket… mert nem tudják milyen jó, úgy gondolom csak urbanlegend. Szex során ,de ha minden nap valami extrém kerül oda, az lehet okoz maradandót…
máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Pár napja volt, hogy a Közvágóhídnál fostam, pedig 40 év alatt meg nem dugtak meg. Szóval talán nem függ össze...
máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A sok-sok év alatt semmi problémám nem volt ilyen téren.
máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az izom használattól nem gyengül, gondolom ez megvan, edzeni csak voltál már, nem?



Attól tud sérülni, ha szakad, reped.


Ez meg attól van, ha ész nélkül, bemelegítés és előjáték nélkül izomból dugnak. Ami fáj?

Ki az a hülye, aki hosszú távon ilyen szexet tolerál? Meg ki az a barom, aki a partnerén ezt nem látja?


Ha valaki ennyire nem vágja mi van, azzal szerintem az ember nem fekszik le mégegyszer.

máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Maga a záróizom kifejezés elég félrevezető, mert itt két izomgyűrűől van szó, egy harántcsíkolt és egy simaizomgyűrűről. A harántcsíkolt izom tónusát tudatosan is lehet alakítani elég széles határok között, ellentétben a simaizommal, ami addig nem fog engedni, amíg a vegetatív idegrendszered rá nem veszi, ergo amíg le nem nyugszol a pi**ába. :D


Ezért kell az előjáték, és ezért kell kicsit rákészülni fejben is.

Ha ez megvan, és ésszel csinálod, akkor nem lesz semmi bajod. :)

máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Néha csinálom extrém módon magamnak akkor azért 1nap de utána semmi.

Szóval nincs gond mivel nem sűrűn csinálom.

máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!