Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon izgatna, ha a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgatna, ha a párom megosztana egy másik sráccal, és közben ő is nézné/csatlakozna. Volt már ilyenben részetek?

Figyelt kérdés

A párommal már 6 éve együtt vagyunk, de jó ideje izgat a gondolat, hogy beszállna egy harmadik is, aki megd*gna, mindezt pedig a párom is nézné, sőt akár csatlakozna is. Mivel a párom uni, én pedig full passzív vagyok, így abban is benne lennék, ha ők egymást szórakoztatnák úgy, ahogy én azt nem tudom.

Ti mit gondoltok róla? Volt már ilyenben részetek? Tetszett? Hogy fogadta az ötletet a párotok, és mik történtek?



2020. szept. 14. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kértek már meg ilyenre, de sajnos végül a pár egyik tagja meggondolta magát, így nem lett belőle semmi. Szívesen benne vagyok ilyenben.
2020. szept. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A hármas szex végülis majdnem ugyanez. Mármint ott is a passzív felet úgymond megosztja az aktív mással. Hisz más is dughatja és mást is leszop. Amúgy simán benne lennék. Azonban a hármas mindig pl para. 3x volt hármasban részem. Ebből 1x nem élveztem mert úgy tűnt a másik kettő jobban egymásra hangolódott. Csak utólag nézve esett le, hogy lehet én is ilyen voltam a másik kettő esetben. Viszont én nem kapcsolatban csináltam egyik hármast se így arról nem tudok nyilatkozni, de a gondolataim leírtam.
2020. szept. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ftf1983 ***** válasza:
100%
A hármas jó tud lenni és fel tudja dobni a szexuális életeteket. Arra kell figyelni, hogy mindenkit hagyatok érvényesülni. Én annyira nem szeretek párokkal hármasozni, mert sokszor nem a legjobban sül el. Legutóbb pl. a passzív olyan szinten élvezte ahogy dugom, hogy a párja azóta féltékeny rám és ki nem állhat. Mondjuk arról nem én tehetek, hogy neki évek alatt nem sikerült a párját jól kielégíteni én meg pár óra ismeretség után ráéreztem mi kell neki.
2020. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktunk hármasozni, de mi szex haverok vagyunk én passzív, a haverom aktív, a harmadik srác aktív bi. Nagyon jó szokott lenni, főleg a dupla behatolás. Ha valakit érdekel privátban válaszolok.
2020. szept. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!