Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy ember megszokta érezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ember megszokta érezni a másikról hogy meleg. Pillantások, méregetések alapján?

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Meg... úgy hívják gayradar. Speciel nem vagyok meleg, de homofób sem. Időnként le-lenézek meleg/biszex bárokba is (szimplán a buli miatt, illetve ott lehet a legjobban csajozni), de még így is "átragad" az emberre a gayradarból valamennyi (pedig csak meleg bárban voltam és beszélgetek velük).
2020. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.



Jöhet még válasz aki akarja.

2020. szept. 15. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Igen, meg.
2020. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valaki aki már volt ilyen helyzetbeni
2020. szept. 15. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Jaj hát vannak dívák akik minden pasira azt hiszik őket akarja és meg vannak sértődve ha ránézel. Na ez egy tipik eset.


Amúgy meg néha megérzi az ember. Szólítottak már le 3x is :)

2020. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én most nem a divat bzikról beszélek utolsó
2020. szept. 15. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

En amiota elfogadtam magam es nezegetek fiukat az utcan vagy interneten mar sokszor az oltozkodesi stilus es a kepekbol levagom ha valaki meleg..

Ami a legjobb ha megfigyeled melyik nemet nezi meg az utcan illetve melyik nemmel mennyire bensoseges a viszonya (mosoly,testtartas)

2020. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!