Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik, mi a kedvenc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik, mi a kedvenc pózotok análnál és orálnál?

Figyelt kérdés
Még nem voltam pasival, de én térdelve szeretnék szopni, úgy hogy a pasi elöttem áll. Anált úgy képzelem el, hogy ő fekszik én pedig beleülök és "meglovagolom", vagy hogy állva egy falnak támaszkodom és ő hátulról beteszi. Aztán szerepet váltunk.

2020. szept. 16. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én legjobban azt szeretem, aki nem képzeletben jatsza el ezt évekig és soha nem jön el a randira, hanem élőben megtapasztalja!
2020. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Orálnál térdelve, miközben előttem áll. Az a legkényelmesebb szopás szempontjából. Análnál pedig szemből, én a hátamon fekszek, ő fölöttem. Én így csináltam leggyakrabban.
2020. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Egész addig jó, hogy aztán szerepet váltunk. Még én sem voltam pasival, az aktív része érdekel kb ahogy írtad, de a folytatás nem, mármint hogy engem dugjon meg valaki.
2020. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad kérdező, ez pont jó.
2020. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fekve lehet a legjobb
2020. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem (szerintünk) orálnál az a legjobb a passzívnak, ha ül, az aktív pedig előtte áll.
2020. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, ha az aktív ül egy széken és én meg előtte a földön és úgy kényeztethetem.

Persze ez fordítva is igaz, imádom, ha engem ugyan így szopnak le :D

2020. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ. Ha csak szépen kényeztetni akarok, akkor végülis mindegy. 😛

De ha azt akarom, hogy dugják meg a számat, kicsit erősebben, akkor mindenképp letérdelek elé.

Ez azért is jó, mert a térdeplős szerep az egy kicsit megalàzott szerep, és ha dugatni akarom a számat, akkor még izgat is, hogy kicsit megaláznak. 🥵

2020. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Orálnál én azt szeretem, ha lazábban, kissé hanyatt dőlve ülök, vagy fekszem, és a passzív úgy játszik velem.

Én is jobban szeretem a fekvő, vagy ülő partneremet szopni. :) Az se baj, ha véletlen az arcomra jön...

Análnál pedig, ha meglovagol. (Belém még nem hatoltak, úgyhogy a másik része off...)

2020. szept. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!