Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy vegyem rá a zacsimat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a zacsimat hogy olyan jó löttyedt és lógós legyen? A zacsit is lehet tágítani, nyújtani meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Tök tré hogy nekem nem lóg a zacseszom mint azoknak a srácoknak akiket kedvelek.. pedig olyan jó érzés lenne még az is ha magamban verem és lötykölődnek a golyókáim


konkrétan láttam olyan srácot aki felnyomta a golyóit a végbelébe és kitojta :O eszem meg áll hogy nekem nem ilyen



#meleg #farok #lógóshere
2020. szept. 16. 18:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

vagyel heresulyokat(ballstretcher). Sok ido lesz de kozben kremezd, apold es a bor alkalmazkodni fog.

Nekem van 800-900gr koruli sulyom, szeretem, csak ritkan hordom

Az 500gr ot nonstop tudnam. Kellemesen erzekennye teszi

2020. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
nem olyan jó ha nagyon lógnak a golyók. Kiegyeznék kevésbé lógóssal
2020. szept. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hát nem azt mondom hogy a bokámig lógjon de azért ha bepucsítok jól lehessen látni hogy lóg :S
2020. szept. 17. 14:03
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Addig örülj amíg nem lóg.

Hidd el sajnos eljön az is.

Lógóssal sokkal több évet élsz majd.

Élvezd addig míg feszes :)

2020. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lógós, alsónaci nélkül egyből lent vannak.

De nem zavaró, mert olyan alsónacit hordok, ami tartja, és ennyi.

Laza boxert nem tudnék hordani, az úgy nagyon idegesítő lenne.

19f

2021. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!