Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy vegyem rá a zacsimat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a zacsimat hogy olyan jó löttyedt és lógós legyen? A zacsit is lehet tágítani, nyújtani meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Tök tré hogy nekem nem lóg a zacseszom mint azoknak a srácoknak akiket kedvelek.. pedig olyan jó érzés lenne még az is ha magamban verem és lötykölődnek a golyókáim


konkrétan láttam olyan srácot aki felnyomta a golyóit a végbelébe és kitojta :O eszem meg áll hogy nekem nem ilyen



#meleg #farok #lógóshere
2020. szept. 16. 18:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez genetika.
2020. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
a fa*z méret is még is így úgy varázsigével műtéttel stb megtudják növeszteni...
2020. szept. 16. 18:04
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Huh barátom neked nem lágyékban hanem jóval feljebb nyakmagasságot követően vannak komoly problémák... mondhatni az élet nagy gondjai (mármint hogy feltold a púzódba a golyóidat).
2020. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
jó most hisztizzek a kovid miatt? enegem igen is érdekel ha újra karantén lesz akkor addigra lógós zacsit tudjak magaménak (és igen ha felrudnám tolni a lukamba azzal a bakancslistám is rövidülne)
2020. szept. 16. 18:18
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 ja és szeritnem nem volt hasznos a válaszod, mert az nem a kérdésre irányult hanem hogy megbánts :(
2020. szept. 16. 18:19
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Én szívesen cserélnék veled.

Nekem lógós és nagyon nem szeretem. Folyton igazítani kell. Utálom.

29f


Valahol olvastam, hogy lehet nyújtani, igen. Szetintem keress rá, biztos van ahol leírják, hogyan kell és meddig.

Hajrá!

2020. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogy a kérdésedre is válaszoljak: sehogy sem tudod megnyújtani, felesleges ezzel kísérletezned mert csak sérülést okozol magadnak.
2020. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A melegtől megereszkedik. Próbálj takaró alatt vagy melegebb szobában szexelni.
2020. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
ne aggódj idővel lógni fog 😂😂
2020. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy öregszel úgy lesz egyre lazább, nekem is feszes volt titán koromban sokkal jobb volt mert nem kellet igazgatni.
2020. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!