Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés egy 20+ centis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy 20+ centis f*rok?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj? Lehet egyáltalán élvezni? Van olyan akinek mondjuk a pasijának ekkora, és hosszútávon mondjuk napi szinten szexeltek? Milyen tapasztalataitok vannak?
2020. szept. 18. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt. Én nagyon élveztem, csak első nap egy kicsit több ideig kell tágítani aztán a többi már simán ment. Megéri:) Legalábbis szerintem:)
2020. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem rossz, csak néha beakad a sliccembe pisilés után;)
2020. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Voltam már 20+-os sráccal, aki NAGYON NEM tudta használni. Ismerkedéskor kérkedett vele, hogy neki ekkora van, nagyon büszke volt magára (a méretére) de éles helyzetben nagyon ügyetlen volt. Szóval akkor én megtanultam, hogy a méret önmagában még semmit nem jelent. A nagy méret inkább esztétikai pluszt jelenthet (már akinek), de ha nincs mögötte jó technika (és sokszor nincs), akkor lufi az egész. Kevés az, aki használni is tudja.
2020. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
#3 És aki még a kissebbel se tud bánni... Az se ritka
2020. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
#4 Olyan is van, persze, de én csak a személyes tapasztalatomat írtam le. Az ÉN saját tapasztalataim alapján a kisebb vagy átlagos méretűekkel nekem(!) sokkal ritkábban volt negatív tapasztalatom, mint a nagyfiúkkal.
2020. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
Nekem még nagyfarkúval nem volt negatív tapasztalatom.
2020. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Én egy nagynak mondható nemiszervűvel veszítettem el, ő is szűz volt még. Mivel tapasztalatlan volt és nagy is volt neki, így elég fájdalmas volt, és amíg együtt voltunk sose volt orgazmusom.

Azután akikkel együtt voltam kisebb volt nekik, viszont könnyebben el tudtam menni. Lehet ez csak nálam van így, vagy csak a tapasztalatlanság miatt volt így, de nekem a kisebb jobban bejön.

2020. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
Pàromé. Több mint 3 éve együtt vagyunk. Napi szinten többször is együtt vagyunk. 4-5 is el tudok menni hatalmasakat! Élvezek nagyokat mindig. Puncim már hozzászokott. Tág sem vagyok hála isten. Másé nem kellene csak az övé! 😋😋😋
2021. ápr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már pár partnerem 20 cm farokkal. Én mindig nagyon élveztem. Óvatosan kell csinálni és akkor nem fáj.
2021. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!