Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kapcsolatot kereső aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatot kereső aktív pasik (20-35 év között), könnyedén tudtok ismerkedni, ha komoly célokat tüztök célul?

Figyelt kérdés
Fiatal férfias egyetemista passzív vagyok, s szeretném ha célt érne a gondolatom, megismerkedni egy aktív sráccal, akivel közös programokban is lehet gondolkodni, nem csak testiségben. Aktív fiúk ti könnyedén ismerkedtek komolyabb céljából?

2020. szept. 19. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok és nem igazán találok olyat aki komolyat keresne és komolyan is gondolja.
2020. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 44 aktív vagyok....és szerintem egyáltalán nem könnyű...nekem sem.de szerintem ugyanilyen nehézségek vannak fordított helyzetben is
2020. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Péter 26 ***** válasza:
100%
Én is passzív vagyok,és én sem találok olyat aki tényleg rendszeres, komolyabb lenne...és a sok negatív ember eléggé kezd lehangolni.
2020. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

20 éves aktív vagyok, és ugyan abban a cipőben járok, mint te. :D

Kevés olyan akad, akivel értelmes dolog születik az ismerkedésből.

2020. szept. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sosem ment könnyen. És ezen az sem segít, hogy kicsit gátlásos vagyok...
2020. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én inkább passzív vagyok, de sose volt könnyű. Évekig vártam a páromra, egyszerűen nem voltam hajlandó kevesebbel (értd: kalandokkal, felszínesebb kapcsolatokkal) beérni, szóval rendszerint egyedül voltam sokáig. A keresés kimerült annyiban, hogy átnéztem a társkeresőn a felhozatalt, aztán a látottaktól el is ment a kedvem. Aztán két éve megismertem a páromat, és a szexet is vele próbáltam ki először. Érdemes volt várni, így utólag elmondhatom. Ő 31 volt akkor, én 27.
2020. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
*értsd
2020. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Uni passzív vagyok de fehér hollok tömegét előb találok...mint normális pasit
2020. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár már nem mostani a kérdés, de most sem könnyű ilyet találni. Én passzív vagyok, de a többség csak egyszeri szexet akar. Nekem ennél azért többre van szükségem, meg nem is megyek bele ilyenbe.
2021. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!