Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit reagálsz ha az aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálsz ha az aktív keményen visszaél az erejével?

Figyelt kérdés

Volt a héten egy 20 éves srác akivel találkoztam. Orál közbe dugni kezdte a szám majd lenyomta tövig és hiába nyomtam el lent tartotta vagy 30mp-ig.

Mikor kivette köhögtem és mondtam a magamét. Elnézést kért. Azt hitte élvezem. Folytattuk. Erre megismételte de ezúttal mikor elélvezett és tele élvezte a szám.

Izmos volt és emiatt nem kezdtem vitába. Nem akartam, hogy esetleg bántson is. De ha egyszer szól az ember miért csinál ilyet. Anál szerencsére nem volt.

De análba is jártam már úgy hogy egyből berakta tövig holott szóltam, hogy lassan. Mázlim volt hogy nem volt nagy a srácnak...


2020. szept. 22. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Fura de engem izgatna egyszer. Mondom ezt úgy, hogy sose sz-ptam még. Aktív vagyok mindig, de egyszer ezt átélném. Aztán max tudom, hogy tök nem jön be. Gondolati szinten viszont izgat.
2020. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha ezt túl keményen teszi, akkor nem. Ha kicsit imitálja ezt, hogy jobban izgasson vele, akkor igen.
2020. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben a másodiknál ráharaptam volna. Egyből húzta volna ki.
2020. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Feljelentés
2020. szept. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kéne alaposabban megismerkedni valakivel, mielőtt szexelsz.


Sajnos, ha az "akarsz dugni? én is" alapon mennek a találkák, és ez a meleg/biszex srácoknál gyakran így van, annak ez is lehet az eredménye.

2020. szept. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Lehánytam volna.
2020. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleve akit nem ismerem azzal nem szexszelek, így ilyen nem igazán fordulhat elő
2020. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben máshogy is a tudtára adhatod azt, hogy fáj. Gondolok itt a fogaid, körmeid használatára. Tudom erőszakra nem erőszak a jó válasz, viszont lehet, hogy ilyen esetben ez a célravezető.
2020. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!