Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív pasik, ti szeretitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív pasik, ti szeretitek ha a partneretek, miután el élveztetek még játszik a farkatokkal, pl simogatja, szopja stb?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy mondjuk a passzív szájába mentek el, ő le nyelte a spermát, de még utánna is szopoja, nyalja a farkatokat, és a makkot.

2020. szept. 23. 19:45
A kérdező szavazást indított:
Igen ,szeretem.
Nem szeretem.
31 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Alapjába véve nem, de egyszer volt egy srác, aki passzívként imádott volna domináns lenni, ezért hagytam hogy kikötözzön és úgy verte, szopta meg lovagolta és nem állt miután elélveztem se elsőre, se másodjára. Hú na az egy este volt.
2020. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lacás1976 ***** válasza:
93%
Én imádom. Utószopásnak hívom 😀 Régen szexhaverom leszopott lenyelte, majd játszott vele tovább. Újra felkeményedett a farkam a szájába ő csak szopta majd megint beleélveztem....
2020. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem zavar. Ha szeretne nyugodtan.
2020. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Élvezés után, pár percig nagyon érzékeny akkor nem szeretem ha ingerelve van, max simogatva jó de a makhoz hozzáérni fájdalmat okoz.

Utána mehet.

2020. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Én imádom így is, úgy is...

Ha nekem így csinálja valaki, az nagyon jó... De még jobb, ha én csinálhatom így valakinek!, imádok hosszasan szopni...

2020. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Húzz nagyon. Sőt, általában ilyenkor jön nálam egy második menet.
2020. szept. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tök fontos, amit írsz! én bi vagyok. egyszer voltam sráccal, de csak vele esett meg, hogy ő élvezés után még nyalogatta, simogatta a farkam. annyira felizgatott a látványa, a hangja, az illata. nagyon jó volt látni, ahogy újra húzkodni kezdte a bőrt és sperma felhabozódott a félig kemény farkamon. már állt is újra és persze mohón vette a szájába, hogy megint elkényeztessen. előtte és utána is csajaim voltak, de ilyet nem csinált egy nő sem (sajnos).
2020. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
az tényleg izgató ahogy alámbújik és kiszop mindent belőlem meg alul is elídőz a luknál
2020. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális szexhez hozzá tartozik az elöjáték, és a levezetö utójáték is.
2022. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!