Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy egy full heteronak gondolt pasival jöttetek össze?

Figyelt kérdés
Semmi jel nem utalt arra, hogy az illető meleg vagy bisex, erre megtörtént a dolog?

2020. szept. 25. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát... szoptam már le magát heterónak mondó embert.
2020. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt pár. És több szinten meglepett. Mert kettős a véleményem magamról. Egyfelől én bejövök magamnak. Közbe meg úgy érzem az elvárások eléggé mások. Szóval volt hogy mikor mentem a talira és megláttam biztos voltam benne hogy nemet mond. Erre 3 évig összejártunk. Tök modell alkat volt és senki se mondta volna róla. Szóval igen volt több is, akiről amúgy nem gondolnám. És ezek a tipusok a kedvenceim.
2020. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de izgalmasan hangzik, örülnék ha történne ilyen
2020. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Meg történt.Egyszer minden előzmény nélkül,megfogta a farkam.Aztán ment minden.Kiderült,hogy biszex.Helyes srác volt.Sose gondoltam volna.Döglöttek

a csajok utána.

2020. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen. Volt egy srác, akivel egy busszal jártunk munkába, nagyon bejött, de heteros megjelenésű volt, majd azt is megtudtam, van barátnője.

Annál nagyobb volt a meglepetés, amikor megtaláltam Badoon...ráírtam, egy hét múlva pedig már az ágyamban folytattuk az ismerkedést.

2020. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
a kollégám.róla aztán nem gondoltam volna
2020. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Egy ismerőssel iszogattunk egyszer.

Hetero amúgy, abban az időben összeveszett a barátnőjével, kicsit sokat ittunk, majd azt mondta, milyen jó lenne ha lesz-pná valaki.

Annyira kanos, hogy neki aztán abban a pillanatban, mindegy, hogy ki, csak már unja a masztit.

Erre én elkezdtem verni a farkát, nem ellenkezett, majd tovább mentem és lepippantottam.

2020. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy kollégám egyszer kijött utánam a zuhanyzóba, tudta hogy meleg vagyok, és azt mondta szeretné kipróbálni milyen egy fiúval... Nagyon jó volt.
2020. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!