Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki próbálkozott már be heteron...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Everlight kérdése:

Ki próbálkozott már be heteronál? Mit reagált?

Figyelt kérdés

2020. júl. 31. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Aki akar szexchatet az irjon, 18 f
2020. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Egy intelligens meleg tiszteletben tartja a határokat.
2020. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1%
Nem hiszem hogy tud válaszolni és még él az, aki bepróbálkozott.
2020. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én kaptam érte egy pofont,konkrétan megfogtam a seggét.De volt,hogy ölelgettem heterokat,ölükbe feküdtem,de nem bántottak.
2020. júl. 31. 22:10
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Én nem próbálkoztam be, csak látták, hogy bejönnek. Az egyik teljesen figyelmen kívül hagyott, a másik törődött velem, nagyon aranyos volt, ilyeneket mondott, hogy üljek az ölébe meg megdícsért, hogy szép vagyok, én nem tudtam mire vélni.
2020. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Én több hetero sulitársamnál is bepróbálkoztam tinikoromban. Volt aki kifejezetten agresszív volt velem, meg talán egy olyan aki udvariasan visszautasított.
2020. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Sajna kis alkohol hatása mellett, rá hajtottam egy hetero srácra egy szorakozó helyen. Elég ideges lett a srác hogy mit képzelsz te mocskos b*zi.

Ki ráncigáltak 2 haverjával. A falhoz nyomtak hozzá. Meg pofozgattak, leköptek, meg rugdostak.

Annyira magamnál voltam, hogy rájöjjek hogy hülyeséget csináltam, de már késő. Egy életre tanultam belőle. Utána elhihetitek, leültem a fal tövébe is sirtam.

Azóta nem megyek oda senkihez amíg nem ad felém biztos jeleket.

19/F

2020. aug. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 a mértéktartás szuper képesség.

Amúgy meg sajnálom ami veled történt.

2020. aug. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 -remete- ***** válasza:
100%
Nem probalkozom még viccből se. 1 2 barátom. Tudja rólam de még náluk se próbálkoztam be.
2020. aug. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Sajnos történnek ilyenek. Nagyon sajnálom ami veled történt.


Velem nem volt olyan, hogy be próbálkoztam de szerintem aki ismer egy kicsit az le veszi, hogy bi vagyok. Egyik volt osztálytársam szerintem selytette és folyton szivatott, emiatt egyszer pánikrohamom lett és szorongásom. Már másik suliba járok és szeretem az osztályom és a barátaim.

2020. aug. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!