Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg aktívok,[van] akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg aktívok,[van] akinek örömet okoz, ha a partnerének enyhe fájdalmat okozhat anális behatolás során?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdésnél olvastam "Én csak dugni szoktam, volt aki vinnyogott..." így felmerült a kérdés, van olyan, akinek arra áll, ha a partnerének (enyhe) fájdalmat okoz, esetleg kissé erőszakosan, akarata ellenére hatol be? Plusz izgalmat jelent ha, a passzív félnek te vagy az első?

2020. szept. 27. 02:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
mivel nekem elég vastag mindig figyelek a partneremre hogy ne fájjon. Nem arra izgulok hogy látom szenvedni
2020. szept. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Örömet nem okoz, csak ha élvezi.

Úgy értem, van aki élvezi kéri hogy erőszakosabban, fenekeljem közbe, ez nagyon tetszik.

2020. szept. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Bennem van egy enyhe szadista hajlam, de erre mindig figyelmeztetem az aktuális partnerem. A "baj" akkor van, mikor rohadt szép és szexi a grimasza, miközben erőszakos vagyok vele és fájdalmat okozom, mert az csak jobban beindít. Ilyenkor azért szólnak, hogy mostmár álljak le. Olyankor persze le is állok, csak kell egy kis idő hogy lenyugodjak.
2020. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Csak akkor ha a másik akarja. Amúgy nem.
2020. szept. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Bárcsak aggressziven meg dugna egy nagy farku aktív
2020. szept. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Engem kifejezetten izgat, ha hardcore aktus közben fájdalmai vannak a másiknak, ez sokszor fordul elő nálam, de a passzívoknak is szokott tetszeni a dolog
2020. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
persze
2020. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Én nagyon beszoktam indulni szex közben, főleg mikor látom hogy fáj neki, nem bírok leállni. Szeretem keményen kihasználni az alkalmat.

Persze aki szereti annak csak.

Aki nem azzal finomabban próbálok bánni.


19

2020. okt. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Engem izgat ha behatolásnál látom az arcát. Ahogy tolom be és a partner nagyra nyitott szájjal nyőg 😁
2021. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nem volt még

De mondjuk szívesen benne lennék egy keményebb melytorkos szopatasban

21/passziv 😁😌😌

2021. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!