Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit éreztetek, mikor először,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztetek, mikor először, legelőször rakta be egy aktív srác a feneketekbe?

Figyelt kérdés

Fájdalmat, riadalmat vagy inkább pozitív érzés volt?

Nehezen ment vagy könnyen sikerült a behatolás?



2019. dec. 1. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem könnyen betette, mert előtte leitatott, és síkossá tette az amúgy sem vastag péniszét. 20/f
2019. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nagyon jó volt,könnyen be ment.
2019. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Ahhoz képest, hogy kissé vastagabb volt a farka az átlagnál, egész könnyen bement, de mondjuk elég sokat tágított előtte :)


21/f

2019. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elegge fajt. Kb semmi elojatek nem volt es hirtelen csak bedugta. Nem volt kellemes elmeny.
2019. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4-es miért így csináltátok?
2019. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kajak53 ***** válasza:
97%
Nekem nagyon könnyen ment. Igaz, már örültül vágytam rá, hogy egy igazi bennem legyen. A sportklub szaunájában történt és mivel akkor még nemvolt sikosító, hát borotvahabot használtam. Csak gyönyör volt, semmi fájdalom vagy kellemetlen érzés. Öszintén kívánom mindenkinek, hogy legalább egyszer legyen egy ilyen élményben része.
2019. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!