Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért hallom egyre többször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hallom egyre többször heteró férfiakról, hogy homoszexuális kalandjaik voltak?

Figyelt kérdés
Egyre többször hallok, olyan történeteket, hogy olyan heteró pasik, akikből ki sem nézném gyerekkel, családdal, nőcsábász múlttal, hogy összeggésbe hozták egy két homoszexuális pasival, hogy ezzel anál volt, azzal orál stb? Szuk és tág ismerösi körben akár téma ként fölmerulve hallok ilyeneket. Régebben, mindenkitől azt hallottam hogy fúj undorito meg ilyenek. Manapság pedig egyre többet hallod hogy ezt meg azt orálisan kielégitett egy homoszexuális pasi. Ez mindig volt, csak titokban? Vagy most lett ilyen a világ?
2020. szept. 27. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Jól halad a meleg propaganda. Ez lesz a jövő.
2020. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
88%
Kedves első, érdekel a válaszod, szeretnék elmélyülni benne. Szerinted látják a tévében és megjön hozzá a kedvük? A cocacola reklámtól is? Ránéznek és hirtelen szájukba vennének egy farkat? Vagy az USAban házasodhatnak a melegek és ettől itt házas kétgyerekes Ferkó kalandozik?
2020. szept. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Ezek a férfiak sosen voltak teljesen heterók.

Sokáig elnyomják magukban, de az inger mindig ott lesz.

Társkeresőn is majd fele biszexnek mondja magát, meg titokba akar kalandot barátnő/feleség mellett.

2020. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Én is heteronak mondtam magam mindig, de sosem voltam az, de gyerekem is van.
2020. szept. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Azok már nem heterók
2020. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es akkor bisex vagy gondolom.

sokan akarnak gyereket,de közben titokban fiúkkal dgni stb

2020. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 zol56 ***** válasza:
90%
Pontosan. A hetero azért hetero mert nem akar a saját nemével semmiféle szexualitást.
2020. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
csak megerősíteni tudom kérdezőt. Munkámból kifolyólag több olyan nős férfival találkoztam aki kipróbálta már vagy szeretné kip saját nemével
2020. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8as.

Minden munkahelyen lehet ilyen akkor kB, nem ennyi erővel.

Munkából kifolyólag. Hm

2020. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk nekem mindig nehéz elhinni, ezekről a nagyon heterokról, hogy van kalandjuk. De lehet aztán meglepődnék, hogy a környezetemben is mennyi mindenkit érdekel.

Az mostanában elég sokszor bejött, hogy valakit gyanítottam és be is igazolódott. Most a művészvilágban is láttam 2-3 embert akik gyanúsak voltak, és hát igaz lett.

2020. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!