Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Planetromeon nem lehet látni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Planetromeon nem lehet látni a látogatóimat, ugye?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 12:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Engem még azok se néznek meg. Na mindegy, szokás szerint én fogtam ki a programhibát.
2020. szept. 27. 18:49
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha küldesz vkinek üzit azt megkapják? Reagálnak rá? Régebben volt itt egy kérdés, amiben vki arról panaszkodott, h olyan mintha láthatatlan lenne a profilja, nem is nézi meg senki, és az üzijeire sem reagálnak..
2020. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Lehet azt se kapják meg az utóbbi napokban, mert még senki nem válaszolt. Akikkel korábban kezdtem meg a levelezést, azokkal rendben megy most is.
2020. szept. 27. 18:56
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek sz nincs letiltva a profilod, ha megkapod a korábbiak üzijeit. Gondolom azokat sem kapnád meg, ha tiltva lennél...
2020. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Van ilyen, hogy az oldal letilt bizonyos felhasználókat? Nem tetszik az üzemeltetőknek az illető pofája, vagy miért?
2020. szept. 28. 11:39
 16/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy meg akarják kímélni a többi felhasználót az én ronda pofámtól. Meg is értem őket, nekem már csak a prostituáltak maradnak, ha ők egyáltalán hajlandók hozzámérni jó pénzért.
2020. szept. 28. 11:58
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak poén volt, ugye? 😅 Ízlés dolga, h ki mit/kit talál rondának. A Romeon sem tiltják a külseje miatt a felhasználókat. Viszont olyasmi miatt igen, ha pl. vki jelentett, mert vmi "oda nem illőt" csináltál esetleg (mondjuk megfenyegetted a másikat - csak egy példa volt). Vagy ha több profilt hoztál létre különböző adatokkal, elméletileg ilyesmit is szűr a rendszer, ha jól tudom.
2020. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg írtad, h már leveleztél többekkel is, akkor nekik biztos bejössz...
2020. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Szarok az egészre, töröltem magam. Naponta jöttek a reklámok, látogató pedig azóta se lett. Lehet problémájuk volt a kiírt szövegemmel, csak nem értem miért nem képesek értesítést küldeni, ha letiltanak.
2020. szept. 28. 20:57
 20/20 -remete- ***** válasza:
100%
Így van ráröpülnek az új húsra aztán megnézik az adatlapod a képeid és ha tetszel nekik írnak nyomot adnak itélkeznek. Hurrá. Par haver miatt aktiváltam megint magam meg hogy lett e új martoni a környékemen...
2020. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!