Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Koleszos Srácok! Akiknek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koleszos Srácok! Akiknek van boxerfétise, szoktátok szagolgatni, illetve felvenni szobatársatok boxerét? Volt már veletek olyan, hogy spermásat találtatok? Esetleg ágy mögött zsepit?

Figyelt kérdés
Biztosan másnak is vannak ilyen fétisei. Jöhet privátban is

2020. szept. 30. 10:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
persze, sokszor használom a szobatársam boxerét :) nagyon jó pasi
2020. okt. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
94%

Mivel az egyik srác a koleszba az alsónadrágját meg zokniját szanaszét hagyja a szobában néha, ezért igen szoktam. Illetve spermás zsepit is tudom hova teszik, az egyik az éjjeliszekrényébe, a másik meg az ágy mögé a sarokba. De van mikor zokniba is előfordul mindegyikünknek ha hirtelen jött és nincs zsepi.

Kóstoltam is már mindegyiknek titokba mikor nem voltak bent. Este, vagy éjszaka verik a farkukat mindig minden nap, takaró alatt. Persze volt mikor felébredtem és a sötétben az ágyamból végignéztem. Akkor én sem bírom ki én is verem utánna.


18 fiu

2020. okt. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyszer a nevelőtanár szagolgatta. jött reggel szobát ellenőrizni és azt gondolhatta , már suliban vagyok, de csak zuhanyozni mentem és mikor visszaértem, láttam , h a boxerem szagolgatja
2020. okt. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
8%
Éjjel levágnám a fejed. Ha rajta kapnálak.
2021. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Boxer fétisem van nekem is és szeretem másokét is nézegetni,szagolni!
2021. jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy nem de az utolsó barátnőm öccsének és az apjának is szagolgadtam az alsóját! Az öccse 22 volt az apja 47! Azóta vagyok fiúkkal :)
2021. jan. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem tetszenek a szobatársaim. :/
2021. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
93%
Elöfordult már, hogy szagolgattam az alsójukat, amikor nem voltak a szobában. De a cipöjüket szagolgattam inkább, vagy megnyaltam kicsi.
2021. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
93%
Nézegetni,szagolni,felvenni,bele pisilni,bele élvezni😀ezeket mind szeretem!
2021. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
10%
Úristen milyen beteg barom állatok élnek a földön nagyon szomorú
2021. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!