Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Koleszos Srácok! Akiknek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koleszos Srácok! Akiknek van boxerfétise, szoktátok szagolgatni, illetve felvenni szobatársatok boxerét? Volt már veletek olyan, hogy spermásat találtatok? Esetleg ágy mögött zsepit?

Figyelt kérdés
Biztosan másnak is vannak ilyen fétisei. Jöhet privátban is

2020. szept. 30. 10:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
92%
Nekem volt enyhe fétisem ezzel kapcsolatban, de elmúlt. Nagynéném barátjának az alsója egy közös használató helységben volt kiterítve. Láttam már őt régebben alsóban, elég hatalmas van neki. Izgatott. Aztán egyszercsak elkalandoztam, hogy milyen jó lehet játszani vele, majd "kölcsönvettem" az alsót, csak szagolgattam, hozzádörzsöltem és kivertem. De nem bele. Később bele is, akkor már úgymond magamévá tettem az alsóját... :D Aztán nem tudom, valahogy véget ért. Így visszagondolva elég furán hangzik, de emlékszem, hogy iszonyatosan izgatott. :O :P
2022. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
91%

Voltam koleszos,nézegettem,szagolgattam,

volt olyan hogy spermás volt,de többször sárga pisis és felizgultam.

Le is buktam.

Azóta is ez a fétisem!

2022. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!