Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Voltatok mostanában a hegedűs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mostanában a hegedűs utcai szexmoziban?

Figyelt kérdés
Még sose voltam, de nagyon érdekel, de kicsit félek
2020. szept. 30. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
yuck,nem:D
2020. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Voltam, a helyzet változatlan. A látogatók 95%-a meleg, vagy biszex pasi. Ugyanúgy kettő vetítőterem van, de most este 11-kor bezár. A forgalom kicsit csökkent, de még vannak emberek.
2020. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Voltam pár alkalommal, a legigénytelenebb hely ami Pesten van. Több szexmozit is végiglátogattam már a városban, de az a legalja.

Ha fiatalok is vannak lent ők prostik akik az idősebb partnereket csalták le. Akik alapból lent vannak 50-es igénytelenebb férfiak.

Csak jobb helyek vannak a Hegedűsnél.

2020. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen.Sokszor oda megyek szopatni,ha épp nincs senkim.
2020. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Eléggé trágya hely
2020. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

19 vagyok

Szoktam menni néha-néha, ha van fiatalabb akkor szopásban szívesen benne vagyok, de ha csak idősebb, vagy számomra unszimpatikus van akkor nem csinálok semmit.


19F

2020. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Régen, mikor lementem, beültem a hátsó sorba, majd elővettem a farkam. Rövid időn belül volt kapás. Nem mindenkinek adtam a szájába, mert jelentkező volt elég. A lényeg, hogy voltak ápolt, jól szituált emberek bőven. Nem volt lepattanva.
2020. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!