Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » BDSM kedvelő srácok mióta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelő srácok mióta izgat titeket? Hogy volt az első BDSM élményetek?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?
2020. okt. 2. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Az első szerelmem volt. NAGYON Szerelmes voltam így bármit megtettem csak maradjon velem. Azt mondta ha szeretem megteszem amiket kér és meg is tettem.

Mélytorok, pofonok, köpés, alázás, kemény dugás és így tovább. Ez volt az első kör. Aztán pár hét eltelt és volt hogy áthívta korábbi szexpartnereit és azokkal kellett lennem. És utólag tudom, hogy direkt azokat hívtak akik kifejezetten taszítóak voltak nekem.


Végig ott ült és nézte hogy aláznak, dugnak, stb. Utólag tudom, hogy buta voltam és szerencsés mert semmit nem kaptam el. De akkor megtettem mert ezt kérte a szerelmem. És utána mindig filmeztünk, szeretgetett, stb.


Nem akartam a barátaival lenni csak mivel őt szerettem eltűrtem hisz erre vágyott. Olyanokat is tettem amit nem akartam.

Aztán elhagytam amikor egyszer megerőszakolt. Én 17 ő 18 éves volt. Lefogott, megkötött és megdugott. Hiába kértem, hogy ne.

Mikor eloldozott még játszott velem mást is. Végül haza engedett.

Akkorra már valami eltört bennem. Rájöttem, hogy igaza van a legjobb barátomnak és hogy ha szeretne nem tenne ilyet.


Soha többé nem találkoztam vele zárt helyen. Amúgy az exe mesélt hasonlókat csak hát ezt már akkor mesélte mikor már szétmentem én is vele.


Aztán később rájöttem, hogy izgat a BDSM. Nem tudom, hogy azért mert ezt átéltem vagy sem, de rájöttem izgat a kiszolgáltatottság, stb.

Csak ma már az megy csak amit én akarok. Sőt domináns is sokszor vagyok.

2020. okt. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Elsőre egy srác mondta hogy használjam, alázzam. Tetszett a dolog. De nem voltam túl bátor. Féltem sok lesz neki.

Aztán taliról talira bátrabb voltam. Kb 18 lehettem. Azóta már tudom mi izgat és aszerint csinálom. 30 éves vagyok.

2020. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már jó pár éve izgat a könnyedebb bdsm, a túl durva nem. Eddig még csak online próbáltam, persze az közel se olyan, mint előben. 28 vagyok, sajnos a fiatalabb srácok többségét nem nagyon érdekli.
2020. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagyok, 16 éves koromban kezdtem subként, az egyik iskolatársamra ráírtam neten, másnap egy erdőben megvert és megszopatott. De azóta domként nyomom. Amúgy 15 éves korom óta izagott
2020. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérnélek, hogy eltaposd a kezem,mennyibe kerülne? Nem sok idő :) Mintha cigi volna, nem tart semeddig.
2020. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!