Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen volt az első subpasszív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első subpasszív élményetek?

Figyelt kérdés

Domináns és dominált sexre értendő a kérdés, tehát nem egyenlő rangú felekre.


Gondolok itt aktív srácokra is, akik csak használtak egy srácot saját vágyaik kielégítésére, mint egy tárgyat.


És persze a passzív srácoktól is kérdezem, hogy mennyire volt megalázó esetleg az első? Jó volt vagy inkább rossz? Jöhet minden :)



2019. nov. 28. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy cum controll élmény volt. Rohadt nagyot élveztem. Egy 19 éves srác csinálta és nagyon élvezte. Később orál is volt más talikon. Mindig tele élvezte a szám és sok jött neki. Elsőre nagyon megalázó volt de mégis izgatott.
2019. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elsőn csak szóbeli alázás, kötözés és sz-pás volt. Utána éreztem rosszul magam, de ott tetszett a dolog.:) F 27
2019. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aha, első válaszoló konkrétan leírt egy általa elkövetett erőszakos nemi közösülést. Ami ugye bűncselekmény. Jah hát ezért 70% hasznos ugye. Hülyék vagytok?
2019. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legalább törölték...
2019. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még nem volt, de izgatna egy fiatal vékony sráccal kipróbálni.
2019. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem verették,majd szopattak többek jelenlétében
2019. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a neten ismerkedtem meg egy nálam fiatalabb, domináns fickóval. Mikor elmentem hozzá, meg kellett masszírozzam, ki kellett nyalnom, utána szája ..szott, és lenyomta a torkomig, majd beleélvezett.

Nagyon megalázó, nagyon izgató volt.

2019. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!