Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket mennyire befolyásol egy párkapcsolati ismerkedésnél az, ha az egyik fél nem akar rögtön szexuális kapcsolatot létesíteni, hanem eleinte csak beszélgetni, stb?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy sokan megsértődnek, vagy félre értenek(pl:azt hiszik, hogy mégsem tetszenek) , mert nem akarok rögvest találkozó után dugni. Úgy szoktak reagálni, mintha csak játszadoznék velük. Nem értem, pedig szerintem nem tűnök szerintem kamusnak, vagy ennyi rossz tapasztalat van másokban?

2020. okt. 2. 16:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, ebben egyetértek, bár én nem tudnám másképp elképzelni a kapcsolatomat. Csak zárt, monogámként.
2020. okt. 2. 23:09
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden elöfordulhat, az élet, a helyzet, a hangulat, talán még az idöjárás is mind befolyásolja a kapcsolatokat.

Nekem volt egy olyan egyéjszakás kalandom, amikor nem terveztünk szexet, csak "beszélgetést", ismerkedést. Aztán, mégis egymásnak estünk már a liftben, és az ágyig menet másodpercek alatt estek le a ruhadarabok rólunk.

2020. okt. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Most megint csak a testiségről beszélsz Kedves Utolsó. Persze kell, de ismerni a másikat, lehet soha nem fogod. 40 év alatt se, és manapság főleg melegeknél ennyi időről nem beszélhetünk. Ahogy írtad az is csak 1 éjszaka volt.
2020. okt. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tanquerey ***** válasza:
100%

Ha valaki kapcsolatot szeretne, annak természetesnek kell lennie, hogy az első randikon nem fogjátok ágyba rángatni egymást. Sajnos ma már egyre kevesebben vannak, akiknek az ad értéked és alapot a leendő kapcsolatuknak, ha előtt megismerik egymást, találkozgatnak, közös programot szerveznek. Aztán persze elcsattanhat az első csók és jön magától a többi. A monogám kapcsolat fogalma meg már szerintem lassan teljesen kikopik a köztudatból...


47/F Bp.

2020. okt. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!