Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket mennyire befolyásol egy párkapcsolati ismerkedésnél az, ha az egyik fél nem akar rögtön szexuális kapcsolatot létesíteni, hanem eleinte csak beszélgetni, stb?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy sokan megsértődnek, vagy félre értenek(pl:azt hiszik, hogy mégsem tetszenek) , mert nem akarok rögvest találkozó után dugni. Úgy szoktak reagálni, mintha csak játszadoznék velük. Nem értem, pedig szerintem nem tűnök szerintem kamusnak, vagy ennyi rossz tapasztalat van másokban?

2020. okt. 2. 16:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ez elárulja, hogy szexmániás a másik attól függetlenül, hogy mit mond, ha így reagál ha nem akarsz azonnal szexelni. Én megértem a problémád. Olyan nem rohanó tulajdonság, ami miatt nem fogsz tudni a nagy átlaggal ismerkedni. Vagy elfogadod és nem is ismerkedsz, vagy próbálkozol és kifáradsz a kísérletezésben.
2020. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a többség elsősorban szexre hajt így nyilvánvalóan zavarni fogja őket és már létre sem jön a tali. Ha túl sokáig húzod a szexet akkor meg azért lécelnek le.
2020. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha eljutsz a randiig és tudja hogy neked kapcsolat a cél semmi gond, ők csak dugni akarnak, úgy is eltünnének ha megkapnak.

Nekem azzal van a gond aki nem is találkozik.

2020. okt. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár olyan lenne a többség, hogy ismerkedésnél egy ideig csak beszélgetne, sétálna, programozna.

Nagyon elront mindent, ha azonnal testiség van, bármennyire is vonzó egymásnak a két ember.

2020. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon befolyásol. Ez nagy érzelmi intelligenciára vall.
2020. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam is így van.az egy két talis szexet meghagyom a szexrobotoknak.én előszőr ismerkedtem.
2020. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a szexet, és fontos is, de nem elsőrangú.

Nincs azzal gondom, ha valaki a szexre hajt, amíg tud értelmesen, és emberhez méltóan viselkedni.


Nyitott vagyok párkapcsolatra, s nekem azzal van a legnagyobb problémám, ha hajlandó vagyok egy minőségi ismerkedésre, és ott elindul a hiszti, ha fél órán belül nincs szex. Amikor meg szembesítés van, hogy nem erről volt szó, akkor meg megy a besértődés.

Én ebbe fáradtam bele.


33/F

2020. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok kapcsolatot, de mégsem működik senkivel, ha rögtön egymásnak esünk. Taszít.
2020. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Már kezdtem azt hinni, hogy nagyon másképp gondolkodom homiként. :)
2020. okt. 2. 22:49
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülök neki, ha eleinte a másik csak beszélgetni akar. De amikor nem látom jelét, h meg akar mozdulni (mármint haladni az ismerkedésben), akkor persze, h lesznek bennem kételyek. Sajna a melegek nem a monogám életfilozófiájukról híresek. :(
2020. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!