Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeretnék szerelmes lenni......

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szerelmes lenni... Van esély rá?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy ha semmit nem tesztek, nem lesz semmi sem. Elképzeltem annyiféle lehetőséget, csomó videó, meg ilyesmi... Leperegtek az évek, leéltem életem felét, és mostanra azt hiszem, még egy csókot sem tudok lopni majd senkitől. Elképesztő mód szeretném, ha szeretnének. Fáj annak a lehetősége, hogy semmi nem lesz. Rájöttem, hogy egy ölelés is óriási dolog az élettől. Szeretnék egyet, valakitől, aki szeret.
2020. okt. 2. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tás keresö vagy szeres bele a haverodba vagy járj kocsmába (De mind atol függ hány éves vagy) ha nem jön be a homoszexualitás Meg kell probálni növel mert lehet forditva is mint a csányi sándor coming out os filmben is
2020. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Wow legalább már a lényeget felfogtad "ha semmit nem tesztek, nem lesz semmi sem". Na akkor most videókat nézel, sóvárogsz meg siránkozol tovább vagy végre cselekszel is??? Ne kifogást keress, hanem megoldást! "Nem olyan egyszerű az, meg visszautasítanak.." - mondtam ne kifogást keress. Nem'tom hány kosarat kaptam én is, de mégsem álltam le meg is lett az eredménye :)
2020. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2, nem vagy egyszerű és nem könnyíted meg a dolgom, de értelek. Én meg még azt hittem, ölembe potyog a szerelem. De igazad van amúgy, semmi sem potyog az öledbe. Csao
2020. okt. 2. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Teljes mértékben értem amit írsz, hiába van bennem eltökéltség, határozottság, hozzáállás, a dolog nem akar működni. És igen, ki merem jelenteni, hogy nagy többségben nem rajtam múlik az ismerkedés. A kultúrából is fakadóan itthon a melegek kevéssé nyilvánulnak meg és kevesebb az esély "álmok" megvalósítására. A végtelen felszínesség és szexorientáció elveszi a dolgok szépségét, mintha az emberek direkt nem hagynák magukat boldognak lenni...


Mindenesetre bízom a jövőben, hogy egyszer jön, aki határozottan és férfiasan látja a helyzetet, mint én... Egy ölelés és csók, értelmes tekintet nálam is többet jelent mint, ami az alsóban van.


Viszont a kisugárzásom továbbra is megtartom pozitívnak, a szociális média és szubkultúra gondolkodása miatt nem fogom magam kevesebbnek érezni, csak azért mert fiatalon többre is képes vagyok, mint falloszok befogadása.


Kérdező, tudom hogy nehéz, de ne add fel! Mosolyogj, hidd el, hogy jönni fog valaki, még akkor is, ha ez lehetetlennek tűnik...:)

2020. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!