Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Keményfiúk, akik különben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keményfiúk, akik különben melegek és passzívak. Nekem meglepö, és nektek ?

Figyelt kérdés

Több olyan keménysportot üzö, pl. boxolóról hallottam, hogy otthon az ágyban pedíg arra vár, hogy valaki (szexuálisan) kihasználja, vagy megalázza öt. Tehát nagyon passzív. Van esetleg itt ilyen, vagy ehhez hasonló illetö ?

Keresek keményfiúkat, akik csak a külvilágnak teszik magukat erösnek, otthon az ágyban azonban erösen passzívak. Nem találkozóra, hanem interjúra keresem öket.



#Meleg keményfiúk #Passzív boxoló
2020. okt. 3. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Interjú?😳😳 Atyám egyre több beteg agyú meleg van itt💀
2020. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Ezt nem teljesen értem, hogy egy passzív miért ne lehetne kemény vagy mi ebben a különös?

És ebben mi az, amivel a külvilágnak teszik magukat? Eléggé sajnálatos, hogy egy embert már csak az határoz meg, hogy mit szeret az ágyban. Annyira sekélyes.

2020. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Domináns és vékony vagyok. És meglepő de több izmos kifejezetten domináns srác volt már a szolgám. És élvezték, hogy nem egy erősebb hanem pont egy náluk gyengébb használja őket. Érdekes dolog...
2020. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1-eske, az interjú alatt beszélgetést értettem. Ha majd több ilyen beszélgatésben vettem részt, akkor majd levonhatom a tanulságot. Azzal a kis pihentagyúságommal. (sicc)
2020. okt. 4. 19:35
 5/14 A kérdező kommentje:
3-aska, igen, pontosan ilyen helyzetek után érdeklödök.
2020. okt. 4. 19:36
 6/14 A kérdező kommentje:
2-eske, nekem igen, különös az, hogy egy külsöleg, pl. szakállas és kigyúrt és a viselkedésében is erös férfi álcázza magát, megpróbálja a melegségét titkolni ? Pedíg otthon aztán az ágyban igazából megalázva érzi csak jól magát.
2020. okt. 4. 19:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Már elnézést, de az hogy férfias megjelenésű, kigyúrt, szakállas, miért lenne a melegség eltitkolása? Miért lenne ez álca? Ez roppant nagy szamárság. És a kérdésbeli passzívság miért lenne megalázás, ez még nagyobb szamárság.

Amit 3-as írt, és azt válaszoltad neki, na pont ez érdekel, annak viszont semmi köze az aktív-passzív, meleg-nem meleg kérdéshez.

2020. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a megjegyzésedet, ezek szerint nem érthetöen írtam le a goldolataimat.

Nekem a nagyon férfias külsö semmiképpen nem jelent passzív meleg fiúcskát.

Rettenetesen meg is lepödök, ha ilyennel találkozok - pl. egy szaunában. Ès ez a férfias illetö akarja, hogy meg legyen alázva, ki akarja szolgáalni az aktív partnert.

3-aska éppen ilyenröl írt: Domináns és vékony vagyok. És meglepő de több izmos kifejezetten domináns srác volt már a szolgám.

Nos ennek a hátterére vagyok kíváncsi. Lelki, vagy testi problémája van az ilyen illetöknek ?

2020. okt. 5. 17:07
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mert nem felel meg a Te prekoncepciódnak, miért kellene hogy bármilyen problémája legyen?
2020. okt. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát pontosan erre keresem a választ !
2020. okt. 7. 01:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!