Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Spanyolországban bántanának,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spanyolországban bántanának, mert nyíltan vállalom a melegségem?

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, úgy tudom Spanyolország nagyon nyitott ország.
2020. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem,

De itt Magyarországon se

2020. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. évek óta van melegházasság is, ilyen téren liberálisak
2020. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ hol teszed... itthon sem fognak csak úgy megverni az utcán, de mondjuk fociszurkolók közelében, vagy egy szélsőjobbos koncerten ne nagyon tedd. A spanyolok egy fokkal elfogadóbbak mondjuk ez tény.
2020. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

...Igazából... a heterók se jelentik be, hogy heterók, legfeljebb ha kérdezik őket...

Na mindegy, én ezt úgy se értem...😅😅

2020. okt. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Béla211 ***** válasza:
80%
Én sem jelentembe. De ha elkezdenek kérdezősködni kivel élek meg ilyenek nem tagadom le a párom. Mint ahogy egy hetero pár sem tenné.
2020. okt. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom valószínűnek, hogy fizikai atrocitás érne Spanyolországban a melegséged miatt. Ugyebár náluk már egy jó ideje törvényes az egyneműek házassága, sok közszereplő, művész, médiasztár nem rejti véka alá a nemi preferenciáját, a tévében, közoktatásban is sok szó esik arról, hogy el kell fogadni a másságot. A nagyobb városokban, mint Madrid, Barcelona, szinte külön városrészek alakultak ki, ahol a közterületeken teljesen megszokott látványt nyújtanak a meleg párok. Vannak nyaralóhelyek, amik kifejezetten "gay friendly"-ként hirdetik magukat.

Ettől függetlenül persze bárhol és bármikor összeakadhatsz agresszív és gyűlölködő emberekkel, mint ahogy más országban is, de szerintem nem ez a jellemző. És nyilván rejtett formában diszkriminálhatnak, ugyanúgy, ahogy bármelyik másik európai országban is előfordulhat.

2020. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon attól függ, hogy városban vagy faluban lenne.


A nagyvárosokban és a turistaparadicsomokban semmi gond nem lenne. Sőt, Madrid, Barcelona európai LMBT desztinációk. Nem beszélve Gran Canaria, Ibiza szigetekről.

2021. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!