Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Spanyolországban tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spanyolországban tényleg teljesen normális látvány, ha két férfi vagy két nő csókolózik az utcán? Ott ezen valóban nem botránkozik meg senki?

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg nem botránkozik meg senki. Aki megbotránkozna, az nem megy oda.
2018. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg nem nézik meg őket. Pár napja értem haza Barcelonabol. Nem egy meleg párt láttam és nagyon örült a szívem mert teljesen természetes volt. :) 21/F
2018. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Vannak azok a homofóbok, akiket szimplán nem érdekel más magánélete, csak nem tudja elképzelni azt, hogy ő saját nemű társával legyen együtt. És vannak azok a homofóbok, akik annyira vágynak a melegek közelségére, hogy üldözik őket. Az itt válaszoló nethuszárok többsége is ilyen. Az előbbi biztosan heteroszexuális, na de az utóbbi. Hááát...
2018. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
London egyik negyedében is teljesen elfogadott látvány az ilyesmi. örűlt a szivem amikor láttam ezeket a srácokat!
2018. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem jártam még Spanyolországban, de nagyon csodálkoznék, ha igaz lenne, mert sokkal nagyobb az egyház befolyása a társadalomra, mint nálunk. Azt meg tudja mindenki, hogy az egyház hogy viszonyul a mássághoz.
2018. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 Ez egyáltalán nem igaz, hogy az egyház befolyása nagyobb lenne ott mint nálunk. Pár évtizede, Franco idejében talán így volt, de ma nem. Az egy dolog, hogy a többség hivatalosan vallásosnak számít, mert tagja a katolikus egyháznak, de valójában egyáltalán nem vallásosabb egy átlag spanyol, mint mondjuk egy átlag francia vagy német stb. A fiatalokra meg már főleg nem mondható el hogy vallásosak.

[link]

Elég csak megnézni azt is, hogy náluk már 2005 óta házasodhatnak az azonos neműek, és ez egy társadalmilag elfogadott dolognak számít ott. Szóval szerinted?

2018. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Oké, nem tudtam, hogy ott hivatalosan házasodhatnak az azonos neműek. Így, természetesen másképp fest a dolog.

#5 vagyok.

2018. máj. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen teljesen megszokott, a nagyobb városokban, falvakban még konzervatívabbak, de nem kell titkolnia senkinek sem.


Mikor Madridban voltam többször volt hogy stíröltek az utcán. Két férfi csókolózik az is normális arrafelé. Gyönyörűek a spanyol fiúk.

2018. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!