Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Erényöv viselésben kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erényöv viselésben kinek mennyi a rekordja mennyi ideig volt rajtatok egyhuzamban?

Figyelt kérdés
Rajtam egy hete van az első pár nap volt igazán nehéz, hogy nem tudtam kiverni de aztán már megszoktam és kiváncsi vagyok meddig bírom (sajnos nincs párom így a melóban a szekrényben tartom a kulcsot így itthon ha rám jön a kangörcs nem tudom levenni)

2020. okt. 9. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Semeddig, de egy hónapig erényöv nélkül is bírtam.
2020. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd úgy egy hónap után lesz jó ^^
2020. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam 3 hetig volt. Kapcsolatban vagyok, este 10 percre levette megmosta majdcfel.
2020. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 11 nap volt eddig a rekord.

Most épp a locktober-t csinálom. Remélem hó végéig kibírom. Eddig semmi probléma, 9 napja van fent. Tisztálkodáshoz persze lekerül pár percre, de azonnal megy is vissza. Én is egyedül csinálom.

29F

2020. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

22 nap.

21/F


Le lehet azt venni szappannal amúgy, hacsak nem teljes öv kialakítású.

2020. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem körülbelül egy hónap volt, az eleje nehezen ment aztán már fel sem tűnt egy idő után. Éjszaka is meg lehet szokni.
2020. okt. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 öves ***** válasza:
100%
Nekem a párom iszonyú féltékeny én már talán van egy éve hogy rajtam van nagyon kicsi megszakításokkal
2020. okt. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ezt nem igazán értem. Meleg pároknál ugyebár a passzív fél szokta szinte mindig viselni az erényövet, na most ez a félrelépést pont nem igazán akadályozza meg, hacsak nem komplett övről van szó, ami a feneket is takarja. De nem is ez az egésznek a lényege, hanem az, hogy mivel nem tudja csak úgy kiverni magának bármikor, amikor kanos, ezért helyette az aktust és a behatolást várja mindig. Másrészt aktus közben a prosztataorgazmus is általában könnyebben jön így, ami a párja számára izgatóbb, neki pedig kielégítőbb, mintha magának verné.
2020. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok :) lányként 26 nap, imádtam, imádom is :) persze fürdésnél lekerül..deutánna rögtön vissza, és no maszti a vizbe :D
2020. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
ha akar valaki beszélgetni kereshet privibe :)
2020. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!