Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gondoltál már arra hogy ronda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltál már arra hogy ronda vagy mert sokan mondtak nemet?

Figyelt kérdés
Gayromeo elvárások az egekbe. Sőt a meleg pasik elvárásai ami miatt ha sokan mondanak nemet az ember hajlamos magát rondának gondolni. Én magamat nem tartom jó pasinak de igenis szexi vagyok pl borostával. Semmiképpen sem ronda. Tudom mik a hibáim de nem vagyok ronda. Mégis kaptam már sok tiltást válaszok helyett és sok nemet. Ennek ellenére se érdekel. De tuti van aki emiatt már arra jutna hogy ronda.
2020. okt. 10. 01:55
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen, én annak tartom magam, és már nem is ismerkedem.
2020. okt. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Én pont hogy azelőtt éreztem magam rondának mielőtt ismerkedni kezdtem, amikor regisztráltam romeora eléggé megnőtt az önbizalmam. Nagyon sokan írtak jól kinéző srácok is, plusz sokan bókoltak, emiatt jött meg kicsit az önbizalmam. Igaz én is kaptam pár embertől nemet, de azoknak profilképük se volt, se semmi adat a profiljukon

18/f

2020. okt. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen.Ezért inkább eljárok prostikhoz.Amúgy nem ronda vagyok hanem nagyon vékony,ezért mondanak nemet.
2020. okt. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon vékony vagyok és nem is tipik szépfiú. Sokan mondtak nemet. Azonban én nem tartom úgy hogy ronda lennék. Azt gondolom nem vagyok tipik szépfiú. De volt olyan tini srác aki kinyomozta a facebookom és lájkolta a képeim. Meg írt rám. Volt aki szerelmes lett belém. És ezek a fiúk mind nagyon tetszettek nekem és nem rondák. Így tartom, hogy helyes vagyok csak nem mindenkinek.:)
2020. okt. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn is rondának tartom maga, de én nem azért, mert sokan mondtak nemet, hanem mert egész idáig csak a negatívat vágta mindenki a fejemhez, és így, tizenhat évesen, nem tudok a tükörbe sem nézni. Nem hogy rámerjek írni bárkire is, mert mindig azt gondolom, úgy sem fog történni semmi.
2020. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mi az összefüggés?

2020. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tanquerey ***** válasza:
100%

Én nem tartom magam rondának, de nem is kell, hogy mindenkinek szimpatikus legyek. Amúgy meg 47 vagyok már, emiatt alapból kevesebben írnak, hiszen ez a korosztály nem épp a legfelkapottabb. :D Amúgy soha nem okozott semmilyen problémát, ha valaki tiltott, vagy elutasított. Ez teljesen normális dolog, én is megteszem, ha valaki nem szimpatikus. Na jó, tiltani csak akkor, ha már nagyon idegesítő :D


47/F Bp.

2020. okt. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!