Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Két férfi és két nő miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfi és két nő miért nem táncolhat? Egy romantikus táncot pl tangó vagy összebújos tánc stb?

Figyelt kérdés

Melegek nektek rossz érzés hogy a párotokal nem tudtok romantikusan táncolni?


voltak a televízióban is sok táncos műsor de sosem volt olyan ahol kettő férfi vagy kettő nő táncolt volna ,csakis egy nő és egy férfi táncolhat párként.



Meg ilyen rendezvényeken bulikon is csak 1 nő 1 férfi szokott táncolni olyant még soha nem láttam ahol pl kettő férfi romantikusan összebújva táncolt volna ,nektek melegeknek ez nem rossz hogy nem táncolhatok a kedvesetekel?



2020. okt. 10. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Jaj mostmár fejezzétek már be ezt! Nem elég semmi nektek?
2020. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Táncolhatunk...
2020. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
táncolhattok felőlem.
2020. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
Senki sem kért engedélyt tőled :D
2020. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De nem tőlem kell engedélyt kérni hanem az emberektől ,csak probálj meg egy rendezvényen táncolni férfiként egy másik férfivel egyből le rúgják a vesédet kiütik a fogadat és beszólógatnak.



Nyilvánosan nem táncolhatnak a melegek.

2020. okt. 10. 21:10
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Tudod csak az elején rossz, mert amúgy képeket sem (semmi explicit, csak ölelés) és párkapcsolati státuszt sem rak(hat) ki az ember. Nemhogy együtt nyilvánosan táncolni. Hozzá kell sajnos szokni. Én is bosszankodtam, hogy nekem miért lehet..de megtalálom a módját, hogy kettesben lehessen bármit:)

24/N

2020. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

4 es vagyok

Kérdező, nem neked írtam, amit írtam, hanem a 3 masnak.


De szépen le lettem pontozva 0 ra, pedig csak a flegma 3 masnak írtam...


Viszont én hibáztam, hiszen a válaszomban nem szólítottam meg a 3 mast így nem volt egyértelmű, hogy neki címeztem.

Elnézést emiatt.

2020. okt. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Nekem szokott hiányozni, neten szoktam nézni ilyen queer tango videókat, és tényleg tök jó buli lenne, akár táncház formájában is. De hát a lengyel vezérhajó farvizén evezve ez csak egy álom marad, legalábbis itt a keleti tömbben.
2020. okt. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan írtad, hogy a keleti tömbben. Az osztrák táncverseny-müsorban (Dancing Stars) volt már 2 férfi táncos (Alfons Haider és Vadim Garbuzov) és 2 nöi (Virginia Ernst & Alexandra Scheriau) is !
2020. okt. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam flegma, csak jeleztem, hogy engem nem zavar bárki bárkivel táncol. Tényleg nem.


Te viszont azonnal agresszív lettél és félreérthető. Még ismételtél is, ezért pontoztak le, mondjuk nem én.

2020. okt. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!