Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Két férfi és két nő miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfi és két nő miért nem táncolhat? Egy romantikus táncot pl tangó vagy összebújos tánc stb?

Figyelt kérdés

Melegek nektek rossz érzés hogy a párotokal nem tudtok romantikusan táncolni?


voltak a televízióban is sok táncos műsor de sosem volt olyan ahol kettő férfi vagy kettő nő táncolt volna ,csakis egy nő és egy férfi táncolhat párként.



Meg ilyen rendezvényeken bulikon is csak 1 nő 1 férfi szokott táncolni olyant még soha nem láttam ahol pl kettő férfi romantikusan összebújva táncolt volna ,nektek melegeknek ez nem rossz hogy nem táncolhatok a kedvesetekel?



2020. okt. 10. 19:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%

Hogy őszinte legyek nekem is idegenül hatna.

De a tánc szabad, bérki bárkivel, ha meglátnék valakit aki ezlrt akadékoskodik, mert két férfi/két nő táncol, védelmükre kelnék

2020. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

Én bár hetero vagyok és nem is vagyok nagyon a homoszexualitás védoszentje, de veszem a bátorságot, és leírom oszintén a véleményem, megprobálja objektív lenni. (még ha le is pontoztok)

A legelso oka, hogy nem láttok meleg párokat a táncmusorokban, mert éppen nincs, vagy kevés profi meleg táncos pár van. Ez egyszeru matek, ahány hetero van a világban, és hozzájuk képest menni homo, ugyan az látszodik csak simán a táncmusorokban is. Szerintem ebbe nem kell belekomponálni a homo lobbit, vagy hogy nem vannak elfogadva. Sima matematikai arány szerintem.

En táncolok salsát, bachatát, és a világ leghiresebb táncosai kozott vannak viszont melegek, akik ugyan ugy táncolnak, oktatnak, és ugyan annyi videojuk van a youtubon, mint a homoknak. Az már más tészta, hogy en rám nincs jo hatással, ezért nem nézem meg oket. De ez már személyes vélemény.

2020. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
96%
Táncolhatunk meleg szórakozóhelyen! Mi itthon is szoktunk! Egy helyen dolgozunk mindenki tudja hogy együtt vagyunk de a céges bulikon eszembe se jutna! Nem is hiányzik!!
2020. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
En a parommal otthon szoktam tancolni... kepeket meg instata nyomatunk , csak megvallogatjk h ki lathatja...
2020. okt. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Tölünk nyugodtabbra bárhol is jártam discoban, vagy táncos helyen, nekem feltünt ugyan, aztán már én is megszoktam, hogy minden nem táncol minden nemmel.
2020. okt. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!