Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti mennyire vagytok válogatósak a partneretek kinézetét tekintve?

Figyelt kérdés
Főként a 18-25 korosztály véleménye érdekel.
2020. okt. 12. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Pont arról írtam kérdést hogy az átlagos srácok merre vannak. Nekem elég lenne ha szeret bújni, simizni, ölelkezni, na meg persze szexelni is de nem kell hogy izmos legyen stb. Csak normális. Bp F 29
2020. okt. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé az vagyok, sajnos
2020. okt. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én úgy látom, hogy az a trend, hogy a melegek magukra is nagyon igényesek, így persze jogos az elvárás a partner felé is. Csak aki átlagos, az kiesik a meleg közösségből, és csak akkor kap helyet, ha tett valamit a külsejéért. Ez persze nem gond, csak erről hallgatnék meg szívesen pro és kontra véleményeket.
2020. okt. 12. 08:59
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha az az igényesség, hogy qrva trendy cuccokban nyomulok, le sem sz@rom a másikat, mert nem hajszálpontosan úgy néz ki, mint álmodtam, és különben sem szóljon hozzám senki sem, akkor azt hiszem éveket lehet eltolni a keresgéléssel, egyedül!
2020. okt. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A kinézet és az igényesség nem ugyan az...

Nyilván, nézzenki jól és legyen ápolt. Ez szerintem nem jelenti azt,hogy trendi vagy olyan mint aki a afiokból huztak elő. Ne legyen mocskos,büdöss,szakadt lehet.

2020. okt. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
En 4 ev alatt hiztam 14 kg... videki meleg vagyok de basszus igy is kisetem a melegek kozul.. furcsa mar a hizas is zavaro... szerencsere eszbe kaptam es most pucolom le magamrol a zsirt 176 cm magas es 88 kg
2020. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!