Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Izmos melegek, tényleg válogat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos melegek, tényleg válogatósak vagytok?

Figyelt kérdés

Azt állítják sokan, hogy aki ki vagy gyúrva, válogathat, mert sokan csorgatják a nyálukat utánuk, megtehetik.

Ez igaz, tényleg válogattok? Nyilván nem fekszik le a zöm fűvel-fával, de titeket állítanak be a legválogatósabbnak. Inkább izmossal dugtok, és azért? Vagy most hogy van ez? Van ennek alapja?


2019. febr. 11. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem aki szakít időt a gyúrásra, és izmos, az elvárja, hogy a másik is olyan legyen.

Főleg, ha az ilyeneknek bárki letérdelne.

Mondjuk engem kifejezetten taszíntanak az izmos pasik, szeretem a pici pocakot.

2019. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

ez most milyen kérdés őszintén? Ha egy pasi jól néz ki, ha mindenkit megkaphatna, akkor naná, hogy válogat. Te nem tennéd? Bemennél egy bárba és tudod jól, hogy ott 20 embert fel tudsz szedni, te olyat szednél fel, aki kevésbé tetszik neked? Hát persze, hogy nem! A legjobbat szednéd össze, akire legjobban gerjedsz.

Ezen mit kell felhúznod magad? Ha valaki izmos, akkor azért megdolgozott, szóval ne okozzunk neki lelkiismeret fordulást, csak azért, mert mondjuk veled nem akar lefeküdni

2019. febr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság az, hogy valamilyen szinten mindenki válogat és (ez csúnyán hangzik, de) mindenki magához képest a legjobbat akarja, mindegy, hogy izomról vagy jóképűségről van-e szó. A különbség az, hogy aki nagyon jóképű vagy sportos/izmos, annak sokkal több lehetősége van és a hozzá hasonlóknál is nagyobb az esélye.

A másik dolog pedig, hogy hiába izmos valaki, ha nem jóképű vagy esetleg csúnyának találod vagy neked túl alacsony, akkor nem hiszem, hogy ismerkednél vele.


Én úszó vagyok és nekem pl nem jönnek be a nagyon kigyúrtak. Azt sem vettem észre, hogy én annyira bejönnék másoknak, hogy nagyon válogathatnék (pl nem vagyok magas), szóval nem csak az izom számít. 19F

2019. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem így kell megközelíteni.


Mindenkinek megvan az ízlése, ami körülhatárolja, hogy kivel dugna szívesen. Ezzel együtt megvan a vonzereje ami azt határolja külön hogy vele ki dugna szívesen.


Aki jól néz ki, annak a vonzereje tágabb kört határol le, mint az ízlése, így válogatósnak tűnhet. Aki meg nem néz ki jól az örülhet ha van egy szűk metszete az ízlésének és a lehetőségeinek.


Mikor nem gondolnád válogatósnak az izmos srácot? Ha mindenkivel szívesen lefeküdne aki vele szívesen dugna?

2019. febr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az előttem lévőkkel.

Egy csoportban láttam egy olyan kérdést, hogy a fiatal meleg pasikat miért taszítják az idősebbek (60-as korosztály)? Miért nem gondolnak bele abba, hogy egyszer ők is öregek lesznek.

Na ez a kérdés szerintem nagyon hasonlít a tiédre.

Ezek az öregek is voltak fiatalok, ők is válogattak.

2019. febr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még mielött elkezdtem edzeni akkor is válogatós voltam, mióta izmos vagyok azóta ez nem változott, viszonnt így többet válogathatok ez tény
2019. febr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!