Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdő passzív fiúk hol találna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő passzív fiúk hol találnak maguknak szexpartnert?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, rendszeres szexkapcsolatra keresek egy férfias férfit, vagy egy hozzám hasonló korú fiút. Hotbull-on regisztrálva vagyok, de egyszerűen katasztrófa ami ott van. Képcserére megy mindenki és ha kiverte rá, akkor lelép.

Debreceni vagyok, nem tudom, hogy itt a városon belül működik-e szórakozóhely, de a legjobb az lenne, ha nálad lenne hely :)



2020. okt. 13. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Én is debreceni vagyok és rengeteg oldalt kipróbáltam már... Hotbull sem annyira rossz, csak jól kell szűrni. Goldengate katasztrófa, planetrome-n szinte csak sznobok vannak, akik vissza írni is basznak... badoo-disco ugyanolyan rossz. A Grindr jött be eddig a legjobban.

18/F

2020. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
smpixie, tinder, grindr, társai, bár 25 az már eléggé határeset
2020. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Én nem szeretek helyben ismerkedni sulitársak miatt, szóval nyitott lennék aktívként kicsit messzebb is, ha gondoljátok írjatok.
2020. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Én is passzívat keresek arra.
2020. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Smpixie
2020. okt. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
A netes társkereső mind gagyi, semmire sem jó, csak hogy mérgeld magadat a sok kamus miatt!
2020. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én aktív pasit keresnék, de még nem volt alkalmam olyat találni, aki komolyan is gondolta volna a találkozót.

18F

2020. nov. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!