Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, aranyérrel milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, aranyérrel milyen az az anális szex?

Figyelt kérdés
Aranyerem van és nagyon szeretném kipróbálni az anális szexet. Hogyan csináljuk, hogy ne fájjon nekem.

2020. okt. 20. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha aranyered van, felejtsd el az anált!!!!!!!!!!
2020. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy! Mindenképp fájni fog, és még lehet hogy ennél rosszabb eredménye is lesz
2020. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy ne csináld, mert csak rosszabb lesz a helyzet és a végén műteni kell majd. Ha aranyered van akkor az análpályafutásod befejeződött, ez van.
2020. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%
Most már akkor marad a punci.
2020. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
belső vagy külső aranyér? kezelgesd előtte. ha figyelmes az aktív nem fogja folytatni, ha neked fáj
2020. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Ne halgass az eddigiekre! Ha kellően tisztítod, síkosítod és tágítod különböző méretű dildókkal, plugokkal, akkor símán dugathatsz!
2020. okt. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nincs

De dugtam úgy hogy volt a partneremnek nem is 1x,neki nem okozott ez problémát.

Inkább nekem, mert nem igazán akartam kinyalni.

2020. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Péter 26 ***** válasza:
59%
Nekem is volt ilyen jellegű gondom,és én sem akartam,ha nagyon fáj az aranyered,be van gyulladva akkor felejtsd el,hisz akkor wczni is alig bírsz,viszont ha érzed vagy kitapintod hogy ott van akkor meg lehet próbálni,annyit fog tapasztalni a partnered,hogy lassabban tágulsz és szűkebb vagy de ha csináljátok és nem "egészségesen fáj " tehát ha nem élvezed akkor hagyjátok abba,mert annyit nem ér,hogy utána jobban fájjon.
2020. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero vagyok, de azt mondom, hogy nézesd meg urológussal, valamint neki is mondd el, hogy mit szeretnél. Ha normalis es nem túl homofób, akkor elmondja lehet-e. De aranyeret mindenképpen nézesd meg!
2020. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Csak ha meggyógyult addig dugj te vagy csak orálozz.
2020. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!